Rezultate te kerkimit per termin: +Meliza +Haradinaj

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.066Z

Meliza "lufton" në Twitter

Nga Express më 04 gusht 2011 në ora 23:32 Pas incidenteve që ndodhën në pikat kufitare në veri të Kosovës, shumë ishte komentuar jo vetëm në skenën politike kosovare dhe serbe, por edhe mes kosovarëve dhe serbëve nëpër rrjetet sociale. Ishte një grup kosovarësh i udhëhequr nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.379Z

Fotomodelja 23-vjeçare nga fisi Haradinaj i hyn politikës

 Quhet Meliza Haradinaj dhe është e afërme e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, një arsye kjo për të lënë profesionin e fotomodeles dhe për t’i hyrë seriozisht politikës. Meliza, një nga shoqet e ngushta të modeleve të njohura në Kosovë, Liberta Spahiut e Saranda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.427Z

​Haradinaj ia tregon Shpend Ahmetit ndërtimin pa leje (Foto)

Anëtarja e kryesisë së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Meliza Haradinaj ka treguar se në lagjen e saj në Prishtinë është duke u bërë një ndërtim pa leje. Ajo në profilin e saj në Facebook ka paraqitur d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.396Z

Edhe një njohje për Kosovën

Edhe një njohje e re, e para për vitin 2014 ka arritur nga Mbreteria e Tongas. Por këtë herë kjo njohje nuk është proklamuar nga MPJ apo Behxhet Pacolli, por nga Instituti Kosovar për Diplomaci, gjegjësisht drejtoresha ekzekutive Meliza Haradinaj. Lidhjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.927Z

Përkujtohen të vrarët në Lybeniq

Në 14 vjetorin e njërës prej masakrave më të mëdha në Kosovë, në Lybeniq të Pejës, janë përkujtuar 80 dëshmorët dhe martirët e këtij fshati. Të pranishëm për t’i nderuar të rënët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.191Z

Lista zyrtare e AAK-së për zgjedhjet e 8 Qershorit

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka dorëzuar dje, në afatin e duhur, listën me kandidatët për deputetë për zgjedhjet nacionale të 8 Qershorit.  Lista e kandidatëve të AAK-së për Zgjedhjet Parlamentare 2014 AdPlatfo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.134Z

Ja lista e kandidatëve të AAK-së për deputetë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, në ceremoninë e prezantimit të listës për deputetë për zgjedhjet e 8 qershorit, ku ka shpallur edhe zyrtarisht kandidaturën e tij për Kryeministër. Lideri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama