Rezultate te kerkimit per termin: +Memaliaj

Meta: total 1000 / total_found 1700 / time 0.001 / keyword[0] memaliaj / docs[0] 1700 / hits[0] 2991 /
Janë numëruar 95% e kutive: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1
  • 2017-06-27

Janë numëruar 95% e kutive: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1

Tashmë janë numëruar 95. 52% e votave dhe projeksioni i konfigurimit si do të jetë parlamenti është shumë e qartë. PS numëron deri tani 74 mandate, kundrejt PD me 43 mandate. LSI deri tani numeron 19 mandate, PDIU 3 mandate dhe PSD 1 mandat.   KQZ përmes kreut të saj, Klemend Z

PS merr 3 mandate në Gjirokastër, PD dhe LSI nga 1 deputet
  • 2017-06-26

PS merr 3 mandate në Gjirokastër, PD dhe LSI nga 1 deputet

Po shkon drejt përfundimit numërimi në qarkun e Gjirokastrës me 5 mandate deputetësh. Rezultati i numërimit të 191 kutive të votimit nga 235 në total nxjerr fituese PS me mbi 23 mijë vota ose 3 mandate deputetësh, e dyta me numër votash renditet LSI por sëbashku me PD ndajnë nga një m

Numërimi drejt fundit: PS 73 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 4, PSD 1
  • 2017-06-26

Numërimi drejt fundit: PS 73 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 4, PSD 1

Kur jemi ne numerimin e  kutive te fundit te votimit projeksionet parashikojnë një rezultat të thellë të PS-se duke numëruar deri tani 73 mandate, kundrejt PD me 43 mandate. LSI deri tani numeron 19 mandate, PDIU 4 mandate dhe PSD 1 mandat.   KQZ ka dhene afat deri ne oren 22:00

Numërimi drejt fundit: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1
  • 2017-06-26

Numërimi drejt fundit: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1

Kur jemi ne numerimin e  kutive te fundit te votimit projeksionet parashikojnë një rezultat të thellë të PS-se duke numëruar deri tani 74 mandate, kundrejt PD me 43 mandate. LSI deri tani numeron 19 mandate, PDIU 3 mandate dhe PSD 1 mandat.   KQZ përmes kreut të saj, Klem

No Pic available
  • 2017-06-24

Agron Llakaj flet për politikën dhe mahnit me exit pollin e tij për 25 qershorin

Intervistoi: Andrea Danglli Po qesh sepse sdua të qaj! Nuk dua të dorëzohem duke luftuar mbi të keqen,-Kështu e përkufizon mjeshtri i humorit Agron Llakaj sfidën që i hap realiteti i cili vjen dhe ikën duke ndryshuar thjesht dhe vetëm një datë në kalendar. Mes buzëqeshjes, sarkazmës d

Nëna kërkon vajzën e humbur prej 31 vitesh, Ardit Gjebrea e gjen!
  • 2017-06-19

Nëna kërkon vajzën e humbur prej 31 vitesh, Ardit Gjebrea e gjen!

Valentina ka ardhur në rubrikën Ka një mesazh për ty në E Diela Shqiptare, moderuar nga Ardit Gjebrea, për të kërkuar vajzën e saj të humbur prej 31 vitesh. Ajo rrëfen se ka patur një lidhje prej dy vitesh e gjysmë me një djalë, nga ku ngeli shtatzënë, por ai kërkoi abortin e f

No Pic available
  • 2017-06-15

Do zbulojmë Kalanë e Ali Pashë Tepelenës:, Rama: Turistët nuk vijnë për shtëpinë e Tërmetit

Nga Memaliaj ku ka zhvilluar një takim me fermerët e Luftinjës, kryeministri Edi Rama ka kërkuar votën e qytetarëve për të vijuar me reformat e nisura. Teksa ka përmendur sërish timonin e qeverisjes, kryesocialisti nuk ka ngurruar të bëjë batuta me kryebashkiakun e Tepelenës, Tërmet P