Rezultate te kerkimit per termin: +Memelli

Total: 991
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.885Z

Memelli:

Migen Memelli ishte nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.632Z

Memelli, sot debutimi suedez

ASA (Albania Sport Agency) - Migen Memelli do të bëjë sot (ora 18:00) debutimin e parë zyrtar me fanellën e Gais. Skuadra suedeze do të përballet me BK Haken në javën e parë të kampionatit dhe sipas faqes zyrtare te klubit, Memelli është sulmuesi i vetëm në skemën 4-3-2-1. "Shpres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.538Z

Memelli vlereson Flamurtarin

Pasi i shenoi pese gola Lushnjes ne Kupen e Shqiperise Migen Memelli thote se eshte i kenaqur jo vetem ne aspektin personal por edhe sepse skuadra zhvilloi nje ndeshje te bukur. Sipas tij rivali i rradhes ne kampionat, Flamurtari duhet vleresuar. E kete e thote autori i te tre golave ne ndeshjen e f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.717Z

Migen Memelli firmos për Flamurtarin

(ALBANIA SPORT) – Migen Memelli është blerja e bujshme e Flamurtarit gjatë merkatos dimërore, duke e çuar në gjashtë numrin e lojtarëve të ardhur te kuqezinjë vlonjatë, pas Gramit, Prognit, Puljizit, Tasunoviçit dhe Djoriçit.   NJË VIT KONTRATË Ish-sulmuesi Tiranës, Migen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.507Z

Muka-Memelli, gati rikthimi

Kapiteni i Tiranës, Devi Mukaj dhe golashënuesi më i mirë i sezonit të kaluar, Migen Memelli, duket se do të jenë “asat” e mëdhenj në duart e trajnerit Ilija Lonçareviç. Muka u dëmtua në ndeshjen e parë të Ligës së Kampioneve me norvegjezët e Stabaek, ndërkohë që Migen Me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.501Z

Memelli, "ftese" trajnerit kuqezi

Sulmuesi kryesor i Tiranes dhe golashenuesi me i mire i momentit, Migen Memelli fton trajnerin Ari Han, t'i bej nje ftese ne ndeshjen e radhes, para Maltes. Pas dopietes qe shenoi ndaj Dinamos, Memelli u shpreh se deshironte qe ne tribune te ishte i pranishem edhe trajneri kuqezi. "Une jam futbollis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.775Z

Memelli, zyrtarisht te Flamurtari

Sulmuesi Migen Memelli është transferuar zyrtarisht te skuadra e Flamurtarit. Pasi nuk ka arritur të bindë drejtuesit e rusëve të Spartak Nalçik, ish-sulmuesi i Tiranës ka gjetur akordin me presidentin e klubit vlonjat, Shpëtim Gjika. 29-vjeçari ka firmosur kontratë për një vit me kuqe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama