Rezultate te kerkimit per termin: +Memelli

Meta: total 998 / total_found 998 / time 0.000 / keyword[0] memelli / docs[0] 998 / hits[0] 1910 /
Kërcënoi me armë militantin e PD, 4 vjet burg për kreun e PS në Ersekë
  • 2016-06-04

Kërcënoi me armë militantin e PD, 4 vjet burg për kreun e PS në Ersekë

Prokuroria e Korçës kërkon dënimin me 4 vjet burgim për ish-drejtorin e Ujesjellësit Ersekë, Orest Malushi, i akuzuar për "Kanosje" dhe "Armëmbajtje pa leje...". Po ashtu, Prokuroria e Korçës kërkon dënimin me gjobë nga 150 mijë - 450 mijë lekë për Sergei Peshtani (administrator

No Pic available
  • 2016-06-03

Drejtori Malushi qëlloi me armë për: Pse më shikon?! Kërkohen 4 vite burg

Prokuroria e Korçës kërkon dënimin me 4 vite burg të ish-drejtorit të Ujësjellësit të Ersekës, Orest Malushi. Ai akuzohet për kanosje dhe armëmbajtje. Procesi gjyqësor është zhvilluar me procedurë të shkurtuar, çka do të thotë se i pandehuri do të përfitojë uljen me 1/3 e mas

Prokuroria kërkon 4 vjet burg për ish-drejtorin e Ujësjellësit Ersekë, qëlloi me pistoletë qytetarin për një shikim
  • 2016-06-03

Prokuroria kërkon 4 vjet burg për ish-drejtorin e Ujësjellësit Ersekë, qëlloi me pistoletë qytetarin për një shikim

Prokuroria e Korçës ka kërkuar dënimin me 4 vjet burgim për ish-drejtorin e Ujesjellësit Ersekë, Orest Malushi. Ai akuzohet për për Kanosje dhe Armëmbajtje pa leje. Në datën 26.02.2016, Malushi ka kërcënuar me armë dhe ka qëlluar pa shkaktuar dëmtime, në drejtim të shtetasit Z.

Kercenoi me arme biznesmenin Prokuroria kerkon 4 vjet burg per ish-drejtorin e Ujesjellesit
  • 2016-06-03

Kercenoi me arme biznesmenin Prokuroria kerkon 4 vjet burg per ish-drejtorin e Ujesjellesit

Korce 3 qershor 2016 NOAal- Prokuroria e Korces kerkon denimin me kater vjet burgim per ish-drejtorin e Ujesjellesit Erseke Orest Malushi i akuzuar per kanosje dhe armembajtje pa lejebr br Gjithashtu organi i akuzes kerkon denimin me gjobe nga 150 mije- 450 mije leke per Sergei Peshtani administra

No Pic available
  • 2016-04-24

Akuzohet për kanosje, Prokuroria çon për gjykim ish-drejtorin e Ujësjellësit Ersekë

Ish-drejtori i Ujësjellësit të Ersekës, Orest Malushi është dërguar për gjykim pasi akuzohet për Kanosje dhe Armëmbajtje pa leje. Prokuroria e Korçës bën të ditur se hetimet ndaj tij janë zhvilluar në masën e sigurisë arrest me burg. Ai akuzohet se ka kërcënuar me armë dhe ka

Mbyllen hetimet per ish- drejtorin e Ujesjellesit ne Erseke dosja per gjykim
  • 2016-04-24

Mbyllen hetimet per ish- drejtorin e Ujesjellesit ne Erseke dosja per gjykim

Orest Malushi Korce 24 prill 2016 NOAal- Prokuroria e Korces mbyll hetimet dhe dergon per gjykim ish- drejtorin e Ujesjellesit Erseke Orest Malushi i akuzuar per Kanosje dhe Armembajtje pa lejebr br Hetimi ndaj tij eshte zhvilluar me masen e sigurimit arrest ne burg pasi akuzohe

Prokuroria çon për gjykim ish-kreun e Ujësjellësit të Ersekës, qëlloi me armë ndaj një personi
  • 2016-04-24

Prokuroria çon për gjykim ish-kreun e Ujësjellësit të Ersekës, qëlloi me armë ndaj një personi

Prokuroria e Korçës dërgon për gjykim ish-drejtorin e Ujesjellësit Ersekë, Orest Malushi, i akuzuar për "Kanosje" dhe "Armëmbajtje pa leje". Hetimi ndaj tij është zhvilluar me masën e sigurimit "arrest në burg", pasi akuzohet se në dt.26.02.2016 ka kërcënuar me armë dhe ka qëllua