Rezultate te kerkimit per termin: +Memellin

Meta: total 172 / total_found 172 / time 0.000 / keyword[0] memellin / docs[0] 172 / hits[0] 201 /
Kercenoi me arme biznesmenin Prokuroria kerkon 4 vjet burg per ish-drejtorin e Ujesjellesit
  • 2016-06-03

Kercenoi me arme biznesmenin Prokuroria kerkon 4 vjet burg per ish-drejtorin e Ujesjellesit

Korce 3 qershor 2016 NOAal- Prokuroria e Korces kerkon denimin me kater vjet burgim per ish-drejtorin e Ujesjellesit Erseke Orest Malushi i akuzuar per kanosje dhe armembajtje pa lejebr br Gjithashtu organi i akuzes kerkon denimin me gjobe nga 150 mije- 450 mije leke per Sergei Peshtani administra

No Pic available
  • 2014-05-08

Nuk ka paqe, Migen Memelli përjashtohet nga Partizani

Nuk ka paqe te Partizani. Edhe pse ka mbetur të luhet vetëm një javë nga kampionati, është vijuar me përjashtime dhe largime. Në kohën kur Hyshmeri vijon i pezulluar, trajneri Sampaio është dorëhequr dhe larguar drejt vendlindjes së ti

Memelli perjashtohet nga Partizani
  • 2014-05-07

Memelli perjashtohet nga Partizani

Nje 11-metersh i shperdoruar ne ndeshjen me Skenderbeun fundjaven e kaluar i kushtoi te ardhmen te Partizani Migen Memellit citon Supersportbr br Sulmuesi pogradecar nuk eshte me pjese e te kuqve klubi ka vendosur largimin e tij Lojtari qe debutoi me dy gola ndaj Lushnjes per klubin kryeqytetas ka

Vllaznia mbijeton në Kavajë, Partizanit i largohet Europa
  • 2014-05-05

Vllaznia mbijeton në Kavajë, Partizanit i largohet Europa

Gjithçka e hapur për vendin e tretë në klasifikim Ermal Kuka Vllaznia ka siguruar një barazim shumë të vlefshëm në Kavajë përballë Besës vendase në javën e 32-të të Kategorisë Superiore, duke qenë tanimë vetëm 1 pikë larg mbijetesës dhe praktikisht duke dënuar kavajasit me r

Partizani fiton 2-0 ndaj Lushnjes e  ngjitet në vendin e dytë në klasifikim
  • 2014-02-16

Partizani fiton 2-0 ndaj Lushnjes e ngjitet në vendin e dytë në klasifikim

Vllaznia rëndon pozitat e veta, humbet me Kastriotin Java e 19-të e kategorisë Superiore u hap të shtunën me dy ndeshje, atë Partizani Lushnja (2-0) dhe Kastrioti Vllaznia (3-2). Partizani Mënyrë më të mirë për të hedhur pas krahëve humbjen në derbi nuk mund të kishte për Partiza

Memelli kthen qetësinë te Partizani
  • 2014-02-16

Memelli kthen qetësinë te Partizani

Dygolëshi i sulmuesit siguron vendin e dytë. Vllaznia, në telashe pas humbjes në Krujë Ermal Kuka Migen Memelli ka treguar se pse cilësohet një nga blerjet më të mira të merkatos së janarit në kampionatin shqiptar, duke shënuar një dygolësh që në ndeshjen e tij të parë si titullar

No Pic available
  • 2013-04-26

"Këpuca e Artë", këtë sezon e pastër

Ndryshe nga sezonet e tjera, ku ishim mësuar të shihnim goleada në dy javët e fundit, ashtu siç ndodhi edhe vjet me Roland Dervishin dhe Endri Bakiun, teksa shënonin nga 4 gola për ndeshje në luftë për t'u shpallur golashënuesi më i mir&e