Rezultate te kerkimit per termin: +Memja

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] memja / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
No Pic available
  • 2017-02-02

Përshtypje të pashlyeshme nga takimi me Mato Matën

– Kalojnë minatorët, hiqni kapelen!, Xhevahir Spahiu – Nga Edmond Ismailati Memaliaj është qyteti i banuar kryesisht nga familjet e minatorëve dhe punëtorëve që përlesheshin çdo ditë me thellësitë e nëntokës, si heronj të vërtetë. Disa prej këtyre heronjëve të nënto

Gruaja e biznesmenit: Aldo Bare më vrau burrin
  • 2010-04-15

Gruaja e biznesmenit: Aldo Bare më vrau burrin

"Dëshmitarja e mbrojtur", Mimoza Demiri, bashkëshortja e biznesmenit Shqiptaro- Maqedonas tregoi atentatin e ndaj tyre në gusht '97 Avokati i Bares, akuzoi gjykatën se po vepron me dy standarde, ndryshe nga disa raste të tjera me situata të njëjta me klientin e tij TIRANE- Seanca gjyqës

 Sopjani e bën rrugë, tani e rrahin edhe tek moshat Degradon ndeshja Apolonia-Partizani. Prindërit futen në fushë. Loja ndërpritet në minutën e 63-të, pas golit të të kuqve
  • 2009-04-14

 Sopjani e bën rrugë, tani e rrahin edhe tek moshat Degradon ndeshja Apolonia-Partizani. Prindërit futen në fushë. Loja ndërpritet në minutën e 63-të, pas golit të të kuqve

JORGIS MEMO (Panorma Sport)- Rikthehen grushtet në kampionatin e të rinjve. Këtë herë viktimë, as më pak e as më shumë, është gjyqtari Mentor Sopjani, i cili bëhet përsëri protagonist. Pas dhunës barbare në Pukë, dje Sopjani është goditur në ndeshjen Apolonia-Partizani, e vlefshm