Rezultate te kerkimit per termin: +Menaxheri

Total: 6541
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.384Z

Nikolas Kejxh: Menaxheri me shkaterroi

“Menaxheri im me shkaterroi”. Me keto fjale e ka nisur deklaraten e tij aktori amerikan Nikolas Kejxh ne lidhje me akuzat per evazion fiskal qe kapin shifren  e 6 milion dollareve qe prej vitit 2007. Aktori ka vendosur te denoncoje per mashtrim menaxherin e tij Samuel Xh.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.405Z

Menaxheri: Ronaldo dëshiron të rinovojë

Sulmuesi brazilian Ronaldo dëshiron të kthehet përsëri në fushën e lojës dhe është gati të rinovojë me Milanin pasi të jetë riaftësuar. Këtë e ka bërë të ditur menaxheri i futbollistit, Fabiano Farah, i cili ka treguar për mediat braziliane objektivat e sulmuesit. "Ronaldo ka f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.220Z

Jimi Hendrix u vra nga menaxheri?

Sa me shume kohe te kaloje, aq me shume personat e larguar nga kjo jete, marrin vlerat e nje miti. Kjo u ndodh njerezve te medhenj qe ne nje fare menyre kane hedhur themelet e nje epoke. I tille eshte edhe kitaristi Jimi Hendrix, i cili nderroi jete nga overdoza ne nje hotel te Londres.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.353Z

Menaxheri Ramadani Dua talentet shqiptare

brbrPer here te pare ne ndarjen e cmimeve Globe Soccer Awards ne Dubai pati edhe nje kandidat me rrenje shqiptare Ai ishte Fali Ramadani menaxheri 47 vjecar me origjine nga Tetova dhe pasaporte gjermane Ramadani ishte mes 5 kandidateve per cmimin e menaxherit te vitit i cili ne fund u fitua nga por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.732Z

Menaxheri i Ibrës, bisedime në Spanjë

Mino Raiola, menaxheri i Zlatan Ibrahimoviç, ka qenë të hënën në Spanjë, më saktësisht në Barcelonë, ku kontaktoi me drejtuesit "blaugrana". Tema e bisedës ishte transferimi i mundshëm i sulmuesit suedez në "Kamp Nou". Lajmi është bërë i ditur nga "Marca", që theksonte se dje Raio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.098Z

Pardew, menaxheri i vitit në Premierligë

Menaxheri i Newcastle United, Alan Pardew është emëruar menaxheri më i mirë i sezonit në Premierligë. Pardew, 50 vjeç ka udhëhequr skuadrën në garë për kualifikim në Ligën e Kampionëve pas emërimit të tij në detyrë në dhjetor 2010. Skuadra ka arritur rezultate të shkëlqyeshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.870Z

Hidink tek Çelsi? Menaxheri vështirëson gjithçka

Londër - Gjetja trajnerit të ri është puna më e ngutshme e drejtuesve të klubit të Çelsit. Emri më i përfolur në orët e fundit është ai i holandezit Gjus Hidink, i cili drejton aktualisht përfaqësuesen ruse. Këtë pistë e vështirëson shumë menaxheri i teknikut holandez, i cili s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama