Rezultate te kerkimit per termin: +Menaxhim +Operacionesh

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] menaxhim / docs[0] 3461 / hits[0] 4387 / keyword[1] operacionesh / docs[1] 460 / hits[1] 489 /
Kontrata e plotëzbardhen kushtet për
  • 2013-11-14

Kontrata e plotëzbardhen kushtet për "Crown"

Të tjera rreth shkrimit Brukseli:S'bëtë zgjedhjen më të mirë TIRANE- Zbulohen hollësitë e shtojcave të kontratës midis qeverisë shqiptare dhe kompanisë britanike “Crown Agents” në fushën e asistencës doganore. 15 për

No Pic available
  • 2010-02-19

NE USHTARET! Kërkojmë misionet e vështira, të jemi si ushtaret amerikane

Autori i Lajmit: Denisa Kona Ato pëlqejnë filmat aksion, filmat policorë dhe me veprime ushtarake. Që të vogla e kanë përfytyruar veten si heroina apo protagoniste të skenave aksion, disa prej tyre kanë luajtur me ato që quhen lodra djemsh, si pistoleta, tanke e ushtarë të fabrikuar. Po

No Pic available
  • 2009-07-22

Provimet e vjeshtës, ekonomiku shpall datat për sistemin e ditës dhe atë të pjesshëm

Për studentët e ditës do të ketë vetëm katër ditë kohë për provimet e vjeshtës Jonida Tashi Fakulteti Ekonomik në Tiranë shpall datat e provimeve për sezonin e vjeshtës, për studentët e ditës si dhe për ata me kohë të pjesshme. Megjithëse studentët e këtij fakulteti sapo ja

No Pic available
  • 2009-05-30

V E N D I M PËR HAPJEN E PROGRAMEVE TË REJA TË STUDIMIT, “MASTER I NIVELIT TË DYTË”, PRANË SHKOLLËS SË LARTË UNIVERSITARE, PRIVATE, “UNIVERSITETI MARIN BARLETI”  

V E N D I M PËR  HAPJEN E PROGRAMEVE TË REJA TË  STUDIMIT, “MASTER I NIVELIT TË DYTË”,  PRANË SHKOLLËS SË LARTË UNIVERSITARE, PRIVATE, “UNIVERSITETI MARIN BARLETI”   Në mbështetje të nenit 100 të Kushte

No Pic available
  • 2009-01-28

GN: justify">

Në mbledhjen e sotme të Këshillit të Ministrave u morën në shqyrtim dhe u miratuan vendime dhe projektligje të rëndësishme, si më poshtë:

  V E N D

  Në mbledhjen e sotme të Këshillit të Ministrave u morën në shqyrtim dhe u miratuan vendime dhe projektligje të rëndësishme, si më poshtë:   V E N D I M   PËR   PROPOZIMIN E PROJEKTLIGJIT “PËR RATIFIKIMIN E KONVENTËS NDËRKOMB&Eum

No Pic available
  • 2009-01-28

V E N D I M PËR HAPJEN E PROGRAMEVE TË STUDIMIT, TË CIKLIT TË PARË NË SHKOLLËN E LARTË UNIVERSITARE PRIVATE, “UNIVERSITETI “MARIN BARLETI””  

  V E N D I M  PËR  HAPJEN E PROGRAMEVE TË STUDIMIT, TË CIKLIT TË PARË NË SHKOLLËN E LARTË UNIVERSITARE PRIVATE, “UNIVERSITETI “MARIN BARLETI””   Në mbështetje të nenit 100 të Kushtetutës dhe të pikës

No Pic available
  • 2008-10-06

OPINION/ Statistikat, FMN, dhe shumë të tjerë

Nga Milva Ekonomi Në të gjitha vendet e pavarura, pavarësisht nëse janë të mëdhenj apo të vegjël shfaqet nevoja për të pasur statistika zyrtare.Termi statistika zyrtare, do të thotë grumbullim, përpunim dhe shpërndarje të statistikave ekonomike, sociale dhe mjedisore nga një agjenci