Rezultate te kerkimit per termin: +Mendim

Meta: total 1000 / total_found 13613 / time 0.007 / keyword[0] mendim / docs[0] 13613 / hits[0] 15836 /
No Pic available
  • 2019-04-01

Tri prostituta në një kafene (FOTO)

Jetën e zakonshme dhe të qetë të një fshati të harruar e ndryshon ardhja e tri prostitutave në kafenenë ilegale të dy vëllezërve Makro. Burrat, edhe përkundër përpjekjeve të grave të tyre për ti ndaluar, tërë kohën e kalojnë në kafene duke harxhuar paratë e fundit në alkool d

Çfarë lideri jeni sipas Horoskopit? E zbulojnë yjet!
  • 2019-03-26

Çfarë lideri jeni sipas Horoskopit? E zbulojnë yjet!

Gjeni se çfarë bosi jeni dhe me kë jeni më i përshtatshëm, mes pikave të forta dhe defekteve të vogla Në karrierën tonë gjithmonë luajmë role të ndryshme dhe disa prej nesh marrin edhe rolet prestigjioze, si bosët apo drejtuesit e grupeve të punës. Por nuk është e thjeshtë dhe e

Zbuloni kush janë 10 aeroportet më të mira në botë (Foto)
  • 2019-03-22

Zbuloni kush janë 10 aeroportet më të mira në botë (Foto)

Aeroporti më i mirë në botë për 2019, sipas rishikimeve të përdoruesve të eDreams, është Changi i Singaporit, përpara Brisbane në Australi dhe Zyrih Udhëtimi me aeroplan është bërë një praktikë e zakonshme për shumë prej nesh, deri në atë pikë sa për disa është sikur të m

No Pic available
  • 2019-03-21

Hysaj flet si kapiten: Strakosha duhet të paguajë gabimin!

Së bashku me trajnerin Christian Panucci në konferencën për shtyp përpara ndeshjes ndaj Turqisë ishte i pranishëm edhe mbrojtësi Elseid Hysaj i cili është graduar kapiten i kuqezinjve në këtë grumbullim. Mbrojtësi u shfaq shumë i lumtur për faktin se do të mbajë shiritin në krah n

Të vijë Saliu, Luli, kush të dojë, Veliaj: Rikandidoj për Tiranën
  • 2019-03-19

Të vijë Saliu, Luli, kush të dojë, Veliaj: Rikandidoj për Tiranën

Mezi e pres që të fillojmë këtë mandat të dytë, me projekte të reja, por dhe me gjëra që kemi mësuar si ti bëjmë më mirë. Kryebashkiaku Veliaj konfirmoi për Top Channel rikandidimin për drejtimin e Bashkisë së Tiranës edhe për 4 vite të tjera, kandidatura që do të mësohen

The Indipendent: Pse duhet ta vizitoni Tiranën në 2019-ën
  • 2019-03-14

The Indipendent: Pse duhet ta vizitoni Tiranën në 2019-ën

Gazeta më e njohur britanike The Indipendent e liston Tiranën në krye të listës së qyteteve që duhen vizituar për 2019. Në artikullin e gazetarit Ryan Chatterton, shkruhet se kryeqyteti shqiptar ka pësuar një transformim befasues, veçanërisht katër vitet e fundit. Transformimi i kryeqy

Plas te grekët, Karamelo sfidon Dulen: Edhe ai do bënte si unë!
  • 2019-03-13

Plas te grekët, Karamelo sfidon Dulen: Edhe ai do bënte si unë!

Ligoraq Karamelo, edhe pse u zgjodh nga lista e PD si deputet i Kuvendit të Shqipërisë përfaqëson PBDNJ, kreu i së cilës është rreshtuar krah Bashës dhe Monika Kryemadhit për djegien e mandateve. Në studion e Top Talk, Karamelo është pyetur se si janë tashmë marrëdhëniet me kreun