Rezultate te kerkimit per termin: +Mendohu

Total: 73
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.595Z

Herë tjetër mendohu mirë kur të tallësh vajzat (VIDEO)

Shpesh djemtë i tallin vajzat për shkak se ato nuk kanë aftësi të mira në futboll. Kështu ndodhi në një shkollë në Norvegji, kur një djalosh çapkën po tallte një vajzë se nuk dinte të gjuante topin. Mësuesi i fizkulturës urdhëroi djemtë që të ktheheshin me të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.536Z

Gjendja shëndetësore e Robert Ndrenikës, shtyn shfaqjen Mendohu Xhakomino

Vepra nën regjinë e Milto Kutalin ka premierën më 8 shkurt në Teatrin e Metropolit Mendohu Xhakomino vepra me regji të Milto Kutalit do të ngjitet premierë në skenën e Teatrit Metropol më 8 shkurt. Dhe pse ishte paralajmëruar për tu shfaqur më 2 shkurt, gjëndja shëndetësore jo e mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.534Z

Semuren aktoret shtyhet shfaqja

brbrShfaqja e shumepritur e kesaj fundjave njekohesisht edhe premiera e pare e Teatrit te Metropolit shtyhet Shkaku Robert Ndrenika e Arben Derhemi jane semurebr Mendohu Xhakomino kjo drame e Pirandelos ringjit ne skene jo vetem Robert Ndreniken e Marjana Kondin qe i kane munguar skenes teatrale por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.549Z

Fotoja e dhimbshme Ndrenikës në korridorin e spitalit që ngjalli revoltë në rrjetet sociale

Fotoja e aktorit Robert Ndrenika duke pritur i ulur në një karrige në ambientet e QSUT-së shkaktoi mjaft reagime në rrjetet sociale. Ata janë shprehur të revoltua, duke kritikuar gjendjen e shëndetësisë në vend. Aktori qëndron i ulur në një karrige, me duar të kryqëzuara në një ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.093Z

Dy sms që kërcënuanme vdekje prokurorin

TIRANE- “Po ta them në sms po ty do ta them lajf, mendohu mirë o rop math se nuk më njeh se kush jam, e do bëhesh pishmënd më kë je pleksur…”. Ky është vetëm një fragment i dy sms që kanë mbëritur në telefonin e prokurorit të Fierit Çlirim Sino, i cili është kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.093Z

Ekskluzive/ Sms që kërcënuanme vdekje prokurorin e Fierit

TIRANE- “Po ta them në sms po ty do ta them lajf, mendohu mirë o rop math se nuk më njeh se kush jam, e do bëhesh pishmënd më kë je pleksur…”. Ky është vetëm një fragment i dy sms që kanë mbëritur në telefonin e prokurorit të Fierit Çlirim Sino, i cili është kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.566Z

Rama i shkruan Berishës: Mendohu mirë për 18 Marsin!

Tiranë, 16 mars, NOA 18 marsi duhet të jetë dita e një konsensusi historik për një hetim që nuk synon ndryshimin e rezultatit të zgjedhjeve në tavolinë dhe as delegjitimin e parlamentit të dalë prej tyre, por vetëm çmontimin e mekanizmit të korrupsionit që ka kapur sistemin e ad

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama