Rezultate te kerkimit per termin: +Mendoja

Total: 3932
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.503Z

Eliza Dushku: Mendoja se isha djale

Aktorja amerikane me origjine shqiptare Eliza Dushku, thote se fale trajnimeve fizike te cilave u eshte nenshtruar per serialet televizive, do ta "shtrinte dike pertoke" gjate nje dyluftimi. "Une jam shume e fuqishme fizikisht. Perkunder shumices se aktoreve qe grinden ne ekran, une me te vertete mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.855Z

VIDEO/ Mendoja se sdo vinit kurrë, momenti kur vogëlushja jetime shpëtohet nga kthetrat e ISIS

Ky është momenti kur një vogëlushe 10-vjeçare shpëtohet nga ushtarët irakenë. Babai i saj ishte vrarë nga xhihadistët dhe ajo mbahej peng nga ISIS. Fshati i saj afer Mosulit ishte pushtuar që prej 2014. Mendoja se nuk do vinit kurrë, u thotë vogëlushja ushtarëve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.635Z

Krasniqi President Do ta mendoja seriozisht oferten

TIRANE-Jakup Krasniqi i cili ushtron detyren e kreut te shtetit sot e gjashte muaj ne vazhdim shprehet se nese i behej nje oferte per te qene Presidenti I ardhshem do e mendonte seriozisht oferten. Ne nje interviste ekskluzive per te perditshmen Gazeta Shqiptare Jakup Krasniqi shprehet se roli aktua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.922Z

"Mendoja të tjera, në krevat me Katyn"

 Russell Brand tregoi se sa të vështirë e kishte pasur t’i rezistonte tundimit, gjatë martesës së tij të shkurtër dhe të pasuksesshme me këngëtaren Katy Perry. Aktori 38-vjeçar i bëri këto komente gjatë një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.599Z

Adriano Tek Interi mendoja vetevrasjen

Një prej futbollistëve më të talentuar të brezit të tij, Adriano do të mbahet mend më shumë për atë që mund të ishte bërë se sa për atë që u bë realisht. Ish-futbollisti i Interit dhe kombëta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.613Z

Mendoja se ajo ishte Miss Bikini World 2007 (FOTO)

Një nga shkencëtarët më të njohur në Britaninë e Madhe, aktualisht në burg në Argjentinë nën akuzën e trafikut të drogës, ka folur për herë të parë për tmerrin që ka kaluar. I diplomuar shkëlqyeshëm në Oxford, Paul Frampton ndodhet në burg që prej janarit, kur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.516Z

Karaxhiç: Mendoja se do të përjashtoheshim pas Shqipërisë

Presidenti i Federatës Serbe të Futbollit zbulon telefonatën e Blater pas ngjarjes: Bogdanov ka hyrë në fushë! Presidenti i Federatës Serbe të Futbollit, Tomislav Karaxhiç, ka pranuar në një intervistë të dhënë për gazetën “Blic” se kishte menduar se Serbia do të përja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama