Rezultate te kerkimit per termin: +Mendojm

Total: 3055
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.207Z

Ahmeti: Të mendojmë për punët që na presin

 Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti në përvjetorin e gjashtë të pavarësisë deklaroi duhet të mendojmë për gjendjen e tanishme sociale, ekonomike dhe politike të Kosovës, por edhe të mendojmë për pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.910Z

Ne mendojmë ndryshe, sillemi ndryshe, duam ndryshe

Asgjë nuk është më e fuqishme se një ide që i ka ardhur koha! Asgjë nuk është më e fuqishme se një ide që i ka ardhur koha! Asgjë nuk është më e fuqishme se një ide që i ka ardhur koha! Idetë e reja sjelli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.549Z

Farina: Nuk mendojmë se Kosova është shtet terrorist!

Komandanti në largim i forcave paqeruajtëse në Kosovë, gjenerali Salvatore Farina, ka thënë sot në Prishtinë se luftëtarët e huaj në Lindjen e Mesme, që u janë bashkuar rradhëve të Shtetit Islamik, nuk është një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.654Z

Prandeli: Gabojmë nëse mendojmëse jemi më lart se Gjermania

Prandelli deklaron se Italia vujati shumë ndaj Gjermanisë në ndeshjen miqësore. “Gjermania është prej ekipeve më të forta në botë.Nëse ne mendojmë se jemi më të mirët dhe mund të dominojmë Gjermaninë, at&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.578Z

Vidal: Të festojmë dhe më pas të mendojmë për Rusinë

Arturo Vidal i ka bërë thirrje gjithë popullit të Kilit të dalë dhe të festojë titullin e parë të kësaj Kombëtareje. Ata mposhtën Argjentinën në finalen e Kupës së Amerikës, pas gjuajtjeve nga penaltia. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.102Z

Pacolli: Duhet të mendojmë si t’i kthejmë shpresën rinisë sonë

Kryetari i AKR-së, Behxhet Pacolli ka deklaruar se miritaimi i ligjit për ndalimin e shtetasve të Kosovës që të që të marrin pjesë në luftërat e huaja, ishte veç të tjerash, një detyrim i Aleancës së Kosovës me Pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.668Z

Islandezët: Kujdes nga shqiptarët, janë më të mirë nga çfarë mendojmë

Eidur Gudjonsen, ish-sulmuesi i Çelsit dhe i Barcelonës, është futbollisti më i famshëm i kombëtares së Islandës, që do të kërkojë fitoren ndaj Shqipërisë në kryeqytetin Reikjavik, për të ëndërruar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama