Rezultate te kerkimit per termin: +Mentor +Kulli

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] mentor / docs[0] 2580 / hits[0] 3557 / keyword[1] kulli / docs[1] 186 / hits[1] 269 /
No Pic available
  • 2015-06-26

Këshillat bashkiakë, emrat e fituesve

Rezultatet e partive për 60 bashki, si ndahen vendet në parlamentet lokale Qarku Kukës Bashkia Has APPD- 8 këshilltarë Hamit Sheta – PDM E RE Binak Qema – LZHK Agim Xhaferri – PBKD Abdullah Jupa PLL Festim Mazreku PR Bajram Muja POSH Miftar Dauti PD Nazlie Laçi PD Fatos Fer

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

 Sopjani e bën rrugë, tani e rrahin edhe tek moshat Degradon ndeshja Apolonia-Partizani. Prindërit futen në fushë. Loja ndërpritet në minutën e 63-të, pas golit të të kuqve
  • 2009-04-14

 Sopjani e bën rrugë, tani e rrahin edhe tek moshat Degradon ndeshja Apolonia-Partizani. Prindërit futen në fushë. Loja ndërpritet në minutën e 63-të, pas golit të të kuqve

JORGIS MEMO (Panorma Sport)- Rikthehen grushtet në kampionatin e të rinjve. Këtë herë viktimë, as më pak e as më shumë, është gjyqtari Mentor Sopjani, i cili bëhet përsëri protagonist. Pas dhunës barbare në Pukë, dje Sopjani është goditur në ndeshjen Apolonia-Partizani, e vlefshm

No Pic available
  • 2009-01-09

Tiranë-Durrës, 3000 familjet që do të marrin tapi

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atësia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALLKASI 3 SHKELQIM FAIK MALLKASI 4 MAKSUT JEMIN PUCI 5 SINAN XHELAL SKARA 6 FERIT HAMIT SULEMANI 7 STAVER GJERGJ LLESHAJ 8 VLADIMIR SAFET

No Pic available
  • 2008-11-18

“Garantimi i së drejtës së votës është detyrim dhe jo privilegj që e administron politika"

Nga TemaLetër e hapur në mbështetje të grevës së urisë së deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë Drejtuar: - Presidentit të Republikës, Zotit Bamir Topi - Kryetares së Kuvendit, Zonjës Jozefina Topalli - Kryeministrit, Zotit Sali Berisha - Kryetarit të PS, Zotit Edi Rama

No Pic available
  • 2008-11-17

Dy presidentë letër Topit: Ne i mbështesim,ndërhy për grevën

 Aristir LumeziNjë grup i gjerë intelektualësh kërkojnë ndërhyrjen e Presidentit të Republikës për zgjidhjen e krizës politike. Përmes një letre të hapur, drejtuar krerëve të shtetit, Presidentit Topi, Kryeministrit Berisha, Kryetares së Parlamentit Topalli, kreut socialist Edi