Rezultate te kerkimit per termin: +Meq

Total: 3835
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.978Z

Rama: Meqë vëllai im hodhi dronin e parë, s’mund të rrija pa hedhur të dytin

TIRANE – Pas kthimit nga vizita në Serbi, kryeministri Rama ka ironizuar sërish akuzat ndaj vëllait të tij, i cili u cilësua si organizatori i ngritjes së dronit me flamurin e Shqipërisë së Madhe në stadiumin “Partizani” në Beo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.770Z

Shqiptarë, meqë jetoni gjatë, punoni më shumë!

E nëse Zoti ju ka dhënë jetë më të gjatë, atëherë do të mund të shijojnë pensionin e pleqërisë pas kontributeve të dhëna ndaj shtetit përreth 40 vite të jetës së tyre. Duke marrë shkasë nga kriza ekonomike dhe kriza e pensioneve në vendet e tjera, kryeministri Sali Berisha the

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.529Z

Prishtine te marten nis mesimi

Nesër fillon mësimi, përveç se në shkollën “Meto Bajraktari”. Ky është vendimi, që ka marrë Komuna e Prishtinës. Përmes një njoftimi, ata thonë se, pas marrjes së shkresës nga Instituti Kombët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.529Z

Reali në formë, Juve në krizë

Real Madridi i udhëhequr nga portugezi Cristiano Ronaldo kanë shënuar fitore të radhës në kuadër të grupit B të Champions League. Ronaldo, Real Madridin e kaloi qysh herët në epërsi, ku asisitin shumë të bukur të Di Maria e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.901Z

Erdogan: Turqia shembull për arabët

Turqia, e cila ka treguar se "Islami dhe demokracia mund të bashkeekzistojnë", mund të jetë burim i frymëzimit për popujt arabë, ka thënë kryeministri Rexhep Taip Erdogan.   "Ne përpiqemi të jemi shembull, por mund të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.434Z

Drejtori QKUK-së, dr. Nijazi Gashi, mohon akuzat Sindikatës së pa regjistruar në BSPK

Drejtori ekzekutiv i QKUK-së, dr. Nijazi Gashi, në konferencën e sotme për media ka thënë se Dr. Xhemajl Selamani, kryetar i Sindikatës në QKUK ka drejtuar në Ministri një letër në emër të tij personal, pa konsultuar dhe pa mbajtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.623Z

Alivanoset një kalimtare rasti (FOTO)

Nga tymi dhe gjendja kaotike në shesh është alivanosur një kalimtare e rastit meq srastedhe iu ka ofruar ndihma e parë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama