Rezultate te kerkimit per termin: +Meqense

Meta: total 113 / total_found 113 / time 0.000 / keyword[0] meqense / docs[0] 113 / hits[0] 122 /
MBI KRIZËN MORALE TË ÇIFLIGJEVE POLITIKE
  • 2019-03-15

MBI KRIZËN MORALE TË ÇIFLIGJEVE POLITIKE

Nga Bajram PEÇI Në vendet me demokraci të zhvilluar partitë politike dhe shoqëria civile, me mjetet e saj të informimit, mbron normat morale dhe krijon vlera. PD dhe LSI, të shushatur, pa busull, me një anije aleance që fut ujë, bëjnë të kundërtën, rropaten të shkatërrojnë vlerat e

Mediu thotë se ishte ftuar nga Republikanët: Nuk paguam asnjë qindarkë! Por
  • 2017-01-23

Mediu thotë se ishte ftuar nga Republikanët: Nuk paguam asnjë qindarkë! Por

Fatmir Mediu ka reaguar në FB lidhur me vizitën e tij në SHBA ku ishte i pranishëm në inaugurimin e Trump si president. Deputeti thotë se ka qenë i ftuar nga Republikant. Ai madje thotë se nuk ka paguar asnjë qindarkë gjatë udhëtimit të tij. Por Mediu pavarësisht se kërkon të bë

No Pic available
  • 2017-01-22

Mediu: As unë, as Basha skemi paguar qindarkë për inagurimin e Trump

Pas kryedemokratit Basha, edhe kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu ka hedhur poshtë zërat se kanë blerë bileta për të marrë pjesë në festimet për inagurimin e Presidentit të SHBA-së, Donald Trump. Në një postim në fb, Mediu thotë se as ai dhe  as Basha nuk kanë paguar asnj

Kosova nuk me do
  • 2016-09-29

Kosova nuk me do

Transmetuar me 29092016 - 0119 Nga Edison Ypibr br ikat e Kosoves gjate bisedave te lira flasin nje Shqipe mjalt e tera me te lujt menia me tu ndal fryma muzike sinfoni Shtraus Danub Vjose vals Nderkohe Shqipja mediatike e cikave d

Berisha: Trafikun e drogës nga Mali i Zi e drejton Saje qorri!
  • 2016-08-15

Berisha: Trafikun e drogës nga Mali i Zi e drejton Saje qorri!

"Oficeri dixhital informon: Se si futi ne dore Saje qorri edhe trafikun e madh nga Mali i Zi! sb "Pershendetje doktor ! Si kalon, a je mire? E lexova nje denoncim qe kishit shkrue, ne lidhje me trafikun e klandestineve nga Mali i Zi nepermjet Shkodres, kisha nje lajm nese ju nevojitet, Tani qe kufi

No Pic available
  • 2016-08-11

Haxhia vijon pendimin ndaj SHIK: Beqiri-Klosi dhe atentati me snajper

Nga Izet Haxhia Sot do merrem prape me avokatin po pa rene ne nivelin e tij, që rrin duke fyer e share poshte e larte neper mediat sociale. . .1)Zoti Idajet Beqiri, Librin e Gerard De Villers "Shqipria, Misioni Pamundur "nuk e kam shpikur une, ai egziston vertet, atje personazhe jane Klosi ,une d

Sus Televizion
  • 2016-06-15

Sus Televizion

Transmetuar me 14062016 - 2316 Nga Edison Ypibr br Nje lezhjan qe ka dy televizione njerin po e shet Mos u ngut mor burr Ke rast te mire tja rrisesh cmimin Para se ta shesesh ma jep mua ta bej per se mbari ta bej perfekt ta bej sus dhe ta kthej me vlere t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama