Rezultate te kerkimit per termin: +Mercedes +Benz

Meta: total 1000 / total_found 2233 / time 0.002 / keyword[0] mercedes / docs[0] 4255 / hits[0] 6173 / keyword[1] benz / docs[1] 10176 / hits[1] 13905 /
Përfshihet nga flakët një makinë në dalje të Elbasanit (Foto)
  • 2019-04-08

Përfshihet nga flakët një makinë në dalje të Elbasanit (Foto)

Një automjet është përfshirë nga flakët rreth orës 15:50 në dalje të qytetit të Elbasanit. Një makinë tip Mercedes Benz, teksa ishte në ecje, është rrethuar nga flakë të një zarri të papritur. Në makinë ndodhej si shofer, pronari i mjetit, Mikel M., banor i Elbasanit bashkëshor

Benz hap fabrikën në Moskë, Putin i bën karshillëk me autoblindën e tij (VIDEO)
  • 2019-04-04

Benz hap fabrikën në Moskë, Putin i bën karshillëk me autoblindën e tij (VIDEO)

#td_uid_1_5ca65b9c88981 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/5ca4b765dda4c832738b45be-80x60.jpg) 0 0 no-repeat; }

Ervin Mata flet për vrasjen në ish-Bllok: Ika nga frika, më sulmuan
  • 2019-03-02

Ervin Mata flet për vrasjen në ish-Bllok: Ika nga frika, më sulmuan

Pas 4 muajsh arrati, Ervin Mata u dorëzua sot para autoriteteve. Mësohet se ai ka deklaruar para policisë se nuk ka lidhje me vrasjen e ndodhur dhe se ai nuk ka qëlluar. “U largova se u frikësova, por nuk kam qëlluar. Mua më sulmuan”, ka thënë Mata. Sipas dosjes së Prokuroris

Eskortë dhe snajpera, Kim Jong-un arrin në Vietnam për samitin me Trump (VIDEO)
  • 2019-02-26

Eskortë dhe snajpera, Kim Jong-un arrin në Vietnam për samitin me Trump (VIDEO)

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong-un ka mbërritur në Vietnam në prag të një samiti me Presidentin e SHBA-së, Donald Trump. Limuzina e zezë e liderit të Koresë së Veriut, Kim Jong-un u pa duke lëvizur në Hanoi, teksa rrugët e Vietnamit do të jenë të mbyllura të enjten nga v

Gjenden prova për vrasjen e ish-policit, ja ku ishte vjedhur makina e krimit
  • 2019-02-07

Gjenden prova për vrasjen e ish-policit, ja ku ishte vjedhur makina e krimit

Tirana u trondit pak ditë më parë nga një vrasje e ndodhur në zonën e Selitës, aty ku ish-efektivi i policisë Arben Bilali u ekzekutua me armë sapo zbriti nga një automjet tip Golf i mikut të tij me iniciale A.Ç. Arbeni ishte djali i tretë i familjes Bilali që vritej në një atentat d

Vrasja në ish-Bllok, si u përfshi burri  i ish-misit
  • 2019-02-04

Vrasja në ish-Bllok, si u përfshi burri  i ish-misit

Ish-Missi shqiptar, Suada Sherifi ka folur për herë të parë pas shpalljes në kërkim të bashkëshortit të saj, si i përfshire në ngjarjen e rende te ndodhur ne ish-bllok. Teksa ka qene e ftuar ne emisionin Thumb në ABC Neës ajo nuk ka lënë pa komentuar edhe ketë pjese për të cilën

Ekzekutimi i Arben Bilalit, vrasësit e braktisën makinën në Selitë
  • 2019-02-04

Ekzekutimi i Arben Bilalit, vrasësit e braktisën makinën në Selitë

Gjashtë ditë pas ekzekutimit të Arben Bilalit, e vetmja provë në duart e policisë është automjeti që u përdor për realizimin e vrasjes. Makina Mercedes Benz CLS me targa të vjedhura, u gjet e braktisur disa orë pas ngjarjes në periferi të kryeqytetit, jo shumë larg zonës së Selitë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama