Rezultate te kerkimit per termin: +Mercedes

Meta: total 1000 / total_found 4070 / time 0.002 / keyword[0] mercedes / docs[0] 4070 / hits[0] 5895 /
F1, Daniel Ricciardo fiton Çmimin e Madh të Azerbajxhanit
  • 2017-06-25

F1, Daniel Ricciardo fiton Çmimin e Madh të Azerbajxhanit

Daniel Ricciardo ka fituar Çmimin e Madh të Azerbajxhanit, një garë e karakterizuar nga shumë hyrje të makinës së sigurisë në pistë dhe madje pati edhe një flamur të kuq. Piloti i Red Bullit ishte ai që shfrytëzoi më së miri ndalesat e shumta të garës, ndërsa Vettel dhe Hamilton,

Hamilton i pandalshëm, pole position i 66-të
  • 2017-06-24

Hamilton i pandalshëm, pole position i 66-të

Lewis Hamilton konfirmoi edhe në pistën azere formën e tij prefekte që po kalon në Formual 1. Piloti britanik i Mercedes u rëndit i pari në provat zyrtare të zhvilluara këtë të shtunë, të vlefshme për garën e Çmimit të Madh të Azerbajxhanit. Valteri Bottas do të niset i dyti dhe m

No Pic available
  • 2017-06-23

Eksploziv automjetit të oficerit të policisë së Krujës

Një sasi e vogël lëndë plasëse i është vendosur një automjeti tip Mercedez Benz, në pronësi të një oficeri politike të krimeve të rënda në komisariatin e Policisë së Krujës. Policia bën me dije se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 03:55 minuta në rrugën Kastriotët në Ti

No Pic available
  • 2017-06-23

Eksploziv automjetit të oficerit të krimeve të Krujës

Një sasi e vogël lëndë plasëse i është vendosur një automjeti tip Mercedez Benz, në pronësi të një oficeri politike të krimeve të rënda në komisariatin e Policisë së Krujës. Policia bën me dije se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 03:55 minuta në rrugën Kastriotët në Ti

No Pic available
  • 2017-06-23

Tronditet Tirana, eksploziv në makinën e oficerit të Krimeve të Rënda

Një tjetër shpërthim ka ndodhur në vend, këtë radhë në Tiranë. Dyshohet se një sasi eksplozivi i është vendosur automjetit të një efektivit të Krimeve të Rënda në Komisariatin e Krujës, i cili ka shpërthyer në orët e para të mëngjesit të sot. Sipas të dhënave zyrtare rreth

Tiranë, eksploziv automjetit të oficerit të krimeve të Krujës
  • 2017-06-23

Tiranë, eksploziv automjetit të oficerit të krimeve të Krujës

Një automjet në pronësi të një efektivi policie, ka shpërthyer me lëndë plaswse në orët e para të mëngjesit të kësaj të premteje në Tiranë. Sipas asaj që raporton policia, rreth orës 03:55, në numrin e emergjencave 112, ka ardhur një telefonat për një shpërthim në rrugën &#

Gruaja aksidenton këmbësorin te ish-Ekspozita, miku e ndihmon të arratiset
  • 2017-06-19

Gruaja aksidenton këmbësorin te ish-Ekspozita, miku e ndihmon të arratiset

Nëna së bashku me dy vajzat në makinë aksidenton një kalimtar në afërsi të ish- Ekspozitës, Tiranë dhe më pas largohet nga vendi i ngjarjes. Gruaja 42-vjeçe me inicialet K.I., thuhet se është ndihmuar nga miku i saj për tu arratisur. Për pasojë, policia raporton se ka arrestuar shte