Rezultate te kerkimit per termin: +Merita +Nurka

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.999Z

Punëtori: Si na mashtroi agjencia për punësim në Kazakistan

DURRËS- Denoncimet në seri për mashtrim në adresë të një agjencie privatepunësimi në Durrës, kanë detyruar zyrën Kundër krimit ekonomiko-financiar në Drejtorinë e Policisë së këtij qarku që në bashk&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.844Z

Te rinjte e Teatrit te Operes

Afro tridhjete te rinj jane angazhuar kete vit prane Teatrit te Operes dhe Baletit ne muziken operistike balet instrumente dhe ne Ansambel duke perfituar nga Fondi i te Rinjve qe Ministria e Turizmit Kultures Rinise dhe Sporteve akordon cdo vit per institucionet e kultures. Te paret i prezantohen pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.110Z

Zbardhet mashtrimi me punën në Kazakistan, tre në hetim

DURRES/ Çonin punëtorë me kontrata false, përfitonin mijëra dollarë. Zbardhet skema e mashtrimit në fushën e punësimit jashtë vendit, hetohen në gjendje të lirë bashkëshortët dhe bashkëpunëtori i tyre. Prokuroria e Durrësit dhe sektori kundër krimit financiar ka hedhur dritë mbi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.687Z

Bizneset e paditura në gjykatë për kreditë e pashlyera

Laureta Rryçi Tiranë - Problemet me shlyerjen e kredive nuk kanë vetëm qytetarët por edhe bizneset. Madje specialistët shpjegojnë se pasojat më të rënda do të vijnë pikërisht prej bizneseve pasi ato kanë marrë shuma marramendëse në formën e kredisë për t’i investuar më pas n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.707Z

Basha kredi për shtëpi Agim Llupos, vrasësit të 21 Janarit

TIRANE - Lulëzim Basha ka futur në listën e personave që përfitojnë kredi të buta për shtëpi në Tiranë familjen e Agim Llupos. Në listën e kredive të shpërndara në Këshillin Bashkiak, bie në sy emri i Liri Llupos, nënës së Agim Llupos. Nga një verifikim që gazeta Tema bëri n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.095Z

Lista e familjarëve që përfitojë kredi nga bashkia

03/04/2012  Robert Adem Goxaj Nikollë Ndue Qehajaj Gjergji Ilir Bashari Violeta Ismail Bego Valentina Luftim Minxhozi Jolanda Vangjel Alushaj Fatmir Sadik Mmataja Ernest Hysen Mahmutllari Ylli Firduz Ganaj Eldorado Sami Jahja Agron Kamber Selami Ilir Nesti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.098Z

Lista e pedagogëve të UT-së, që ndalohet të japin mësim në universitetet private

Pedagogët e mëposhtëm nuk mund të japin mësim në ciklet e dyta (MNP, DND) dhe të treta (MND, Doktoraturë) në universitetet private, si edhe në asnjë cikël në Universitetin Evropian të Tiranës Universiteti i Tiranës ka bërë të ditur dje listën e pedagogëve efektivë të kët

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama