Rezultate te kerkimit per termin: +MeroBaze

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.817Z

Grevë në demokraci

Deri kur të kemi gazetarë, politikanë që mendojnë dhe shprehen se greva e deputetëve të opozitës me 200 simpatizantë të tyre, “pengon trafikun në Tiranë”, do të thotë që kemi akoma shumë probleme në demokraci dhe civilizim ne shqiptarët e 2010. Nëse ideali i opozitës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.280Z

Topi, zonjat Rama dhe zerobazja humbin gjyqin me Bashën dhe lajthitin me një librari

Topi as nuk e dinte se ku dinte e se ku shkonte rruga Durrës – Kukës, i rrinte asaj larg dhe e fshihte kundërshtimin e tij. E detyroi që ta shihte këtë rrugë, presidenti i nderuar i Kosovës z.Fatmir Sejdiu. Aty e pa Topi se çfarë artileri ekonomike kombëtare, sociale, ekonomik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama