Rezultate te kerkimit per termin: +Merr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.063Z

Duma: Rama merr në mbrojtje trafikantin, merr në mbrojtje drogën

Deklaratë e Sekretares së Marrdhënieve me Publikun në Partinë Demokratike, Grida Duma Edi Rama mori në mbrojte Agron Xhafajn, një trafikant ndërkombëtar droge, të provuar për aktivitetin e tij nga drejtësia e Venezuelës, madje nga Gjykata e Lartë e saj vendimin e të cilës ka cituar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.790Z

Lituania merr kryesimin e OSBE

Vjene 31 dhjetor NOA - Lituania nga 1 janari merr per nje vit kryesimin e Organizates per Siguri dhe Bashkepunim evropian OSBE nga Kazakistani qe ka arritur pas me shume se nje dekade te mbaje samitin e ketij institucioni. Kjo eshte hera e pare qe nje shtet baltik merr kryesimin e OSBE-se d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.800Z

Bersani merr sot mandatin

Bersani merr sot mandatin E premte 22 Mars 2013 1223 p styletext-align justify p Bersani merr sot mandatinLideri i se majtes ne Itali Pierluixhi Bersani pritet te marre sot detyren e veshtire per krijimin e qeverise se re Pas shume konsultimesh Presidenti Napolitano do ti jape sot mand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.354Z

Ja sa merr pension Aziz Salihu

Legjenda e boksit të Kosovës, Aziz Salihu i merr dy pensione. Njëri nga Kosova e tjetrin nga Maqedonia. Ai për “Zërin”, ka bërë me dije se nga Kosova tash ka filluar t’i merr nga 700 euro, kurse nga Maqedonia i merr nga 380 euro. AdPlatformZone =

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.369Z

Shqipëria merr presidencën e KiE

Tiranë- Shqipëria merr sot presidencën e Këshillit të Evropës. Duke filluar nga 23 Maji deri në Nëntor 2012 vendin ynë do të drejtojë Këshillin e Evropës pas 17 vjetësh anëtarësim. Të bashkuar në diversitet është motoja që do të ndjekë gjatë kësaj kohe KiE-ja nën drejtimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.763Z

Athina merr frymë lirshëm

Share Ministrat e Financës të Eurozonës kanë vendosur të martën në mëngjes pas bisedimeve maratonë, që zgjatën 12 orë, të lëvrojnë paketën e dytë të ndihmës për Greqinë. 130 miliard euro për Athinën, plus më shumë garanci nga bankat dhe fondet private

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.874Z

VIDEO/ Kur ia merr këngës Saimir Tahiri

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri në rolin e ”këngëtarit”, në mbrëmjen festive të Policisë së Tiranës. Në këtë video të siguruar nga Report Tv, shikohet ministri duke kënduar së bashku me Sidrit Bejlerin disa nga këngët më të njohura shqiptare. Ndyshe nga si jemi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama