Rezultate te kerkimit per termin: +Merriot

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.708Z

Indonezi,vritet terroristi

Policia indoneziane gjate nje operacioni te suksesshem ne ishullin Xhava ka vrare njerin nga terroristet me te rrezikshem i cili konsiderohet pergjegjes per disa nga atentatet me te pergjakshme te viteve te fundit ne Indonezi.Mes tyre eshte atentati i Balit ne 2002 ku humben jeten 202 persona dhe ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.549Z

Xhakarta, sulmohen 2 hotele

Te pakten 9 persona jane vrare ndersa 50 te tjere jane lenduar ne shperthimet ne dy hotele luksoze ne kryeqytetin e Indonezise, Xhakarta. Deshmitaret thane se shperrthimet kane ndodhur heret ne mengjes , por ende nuk ka hollesi se kush mund te ndodhet prapa tyre. Dy hotelet , Ric Karlton dhe Merrio

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama