Rezultate te kerkimit per termin: +Merrni

Total: 8990
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.612Z

Merrni një dhomë shoku (FOTO)

Ata nuk janë martuar ende, por duket sikur po shijojnë muajin e mjaltit. Aktori amerikan Jesse Metcalfe është fotografuar me të dashurën e tij, aktoren Cara Santana, gjatë pushimeve në Meksikë. Në bordin e anijes Sa Lucas, ata duket sikur nuk ngopen me njëri- tjetrin. Ndosh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.398Z

Mediat zviceriane: Merrni shembull shqiptarët dhe zvicerianët

Përleshja mes huliganëve anglezë dhe rusë ka sjellë shumë reagime. Kështu, UEFA paralajmëroi edhe përjashtimin e tyre në rast se sjellje të tilla përsëriten. Një tjetër reagim ka ardhur edhe nga mediat zviceriane, të cilat bëjnë thirrje që të merret shembull ndeshja mes Shqipër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.408Z

FOTOT/ Mediat zvicerane ironizojnë britanikët: Merrni shembuj tifozët shqiptarë!

Përplasjet e ditëve të fundit mes tifozëve rusë dhe anglezë kanë hapur shumë diskutime. Por një media zvicerane ka vendosur të ironizojë huliganët. Bëni si tifozët shqiptarë dhe zviceranë, shkruan 20min.ch. “Festë në vend të përleshjes”, shkruan 20min.ch në lidhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.404Z

Mos arrestoni më berberë, mos u merrni me krime ordinere

Dy berberë u arrestuan pak ditë më parë në Tiranë për evazion fiskal. Ngjarja shkaktoi reagime të ndryshme dhe shumë të qeshura. Por veç tyre ka pasur edhe raste të tjera të ngjashme me tregtarët e fruta-perimeve apo bulmetit. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Haki Çako ka lës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.345Z

Ambasadorja franceze: Merrni shembull nga Franca për presidentin

Share Fryma e unitetit, e bashkimit kombëtar dhe jo ndasitë politike duhet të karakterizoje procesin e zgjedhjes së presidentit, që duhet të bëhet qetësisht dhe në respekt të Kushtetutës. Ky është qëndrimi i Francës në lidhje me temën më të nxehtë të politikës në Shqipëri,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.513Z

Fullani: Merrni kredi që të rritet konsumi

Share Banka e Shqipërisë vendosi sërish sot të ulë normën bazë të interesit për lekun, në përpjekje për të stimuluar ekonominë, që duket se po jep shenja këputjeje. Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani u bëri thirrje bankave të japin kredi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.570Z

Mos e merrni të mirëqenë!

Nga Edvin Peçi Pas javës së zhvillimeve të vrullshme, që nisi me bombën e 1 prillit, për tu konkretizuar më pas me koalicionin parazgjedhor PS-LSI, pasuar nga një tjetër javë revoltash për atë që u quajt shitje e kauzës opozitare apo bashkim me tradhtarët, duket se n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama