Rezultate te kerkimit per termin: +Mersin +Zagani

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] mersin / docs[0] 389 / hits[0] 553 / keyword[1] zagani / docs[1] 221 / hits[1] 584 /
No Pic available
  • 2011-06-27

Pensionet, 175 ushtarakët që do të marrin paratë

Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka përfunduar llogaritjen e pensionit për 175 ish-ushtarakë, të cilëve do t’u depozitohet përfitimi në llogaritë përkatëse, sipas listës së miratuar këtë javë. Këta qytetarë përfitojnë sipas ligjit për pensionet e ushtarakëve. Gazeta boton

Kisha e Laçit, nis pelegrinazhi i të martave
  • 2010-03-17

Kisha e Laçit, nis pelegrinazhi i të martave

LAÇ/ Mijëra besimtarë i janë drejtuar kishës me shpresën se jeta e tyre do të ndryshojë dhe do të përjetojnë mrekullitë LAÇ - Forca të policisë të cilët qëndrojnë në gatishmëri, lypës të mbledhur nga të gjitha rrethet, si dhe njerëz që ngjiten me makinë apo në kë