Rezultate te kerkimit per termin: +Mersini +Abdyl

Meta: total 11 / total_found 11 / time 0.000 / keyword[0] mersini / docs[0] 327 / hits[0] 476 / keyword[1] abdyl / docs[1] 1131 / hits[1] 1670 /
No Pic available
  • 2014-06-02

Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të korrikut, kur do të bëhet edhe ndarja e përqindjeve të parave. Lajmi bëhet i d

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

Se çkemi hequr e dimë, se çdo heqim nuk e dimë
  • 2014-04-01

Se çkemi hequr e dimë, se çdo heqim nuk e dimë

Nga Abdyl Bakiu (Histori e treguar) Jashtë shiu binte litar. Nuk na e mbante të dilnim nga lokali. Skishim lënë pa lavdëruar dhe sharë parti, shoqata, deputetë e qeveri. Pse nuk na kish ndihur fati ne si shtet dhe si komb që të flinim të qetë ne darkë dhe të zgjoheshim plot energji në

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

No Pic available
  • 2013-10-26

DASMA E DYTE

Nga Abdyl Bakiu -Tregim- Zilja e celularit vazhdonte të binte pa ndërprerje. Avniu e kish lëne në kuzhinë dhe po rruhej në banjon e madhe. Për një çast mendoi të mos e kapte fare derisa tjetri të mërzitej, por zilja binte pa ndërprerje saqë dikur atij iu cimbisen nervat. La briskun mbi

No Pic available
  • 2011-11-07

Prurjet e reja dhe rikthimi i “te vjeterve” ne Asamble

Zgjedhja e kandidateve per Asamblene Kombetare e Partise Socialiste vec nje procesi rifreskimi te strukturave eshte dhe nje nisme e kreut te PS-se per te korrigjuar gabimet qe ka bere gjate 6 viteve te drejtimit te PS-se. Nje pjese e emrave te futur ne gare, bejne pjese ne grupin e politikaneve qe p

No Pic available
  • 2011-08-10

Pensionet, 117 ushtarakët që do të marrin paratë

Ka përfunduar llogaritja e pensionit për 117 ish-ushtarakë që përfitojnë nga ligji dhe për të cilët Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka lidhur tashmë përfitimin nga data 28 korrik. Gazeta boton sot listën me emrat e përfituesve, ku bëhen të ditura detajet lidhur me ish-ushtarakët q