Rezultate te kerkimit per termin: +Mes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.634Z

Vetëgjyqësia, përleshje mes dy grupeve në mes të Përmetit

 PERMET - Qyteti i Përmetit ka përjetuar në orët e para të mëngjesit të djeshëm një situatë të pazakontë. Dy grupe të rinjsh janë përleshur me njëri-tjetrin me mjete të forta mes të cilave shishe, gurë, leva si dhe mjete të tjera rrethanore. Rrugët u përgjakën nga plagosj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:27.903Z

Sherr mes bandash ja 8220lufta8221 ne mes te rruges VIDEO

e Hene 9 Shkurt 20151728 pm brbrAskush nuk do ta deshironte qe teksa ecen me makinen e tij ne mes te rruges te behej protagonist i nje sherri mes bandavebrbrbrp classwp-caption-textPamje nga konflikti ne rrugeSSSAbrASS SSSAbrASSKjo ka ndodhur ne Kine Disa kur disa makina ndal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.926Z

Tensioni mes Koreve

Tensioni mes Koreve E hene 01 Prill 2013 1123 Tensionet mes Koreve SHBA monitoron situaten p styletext-align justifyShtetet e Bashkuara te Amerikes po monitorojne vete situaten ne kufi mes Korese se Veriut dhe Korese se Jugut per shkak te manovrave ushtarake qe ka nisur Phenjanji zyrtar Ne baze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.415Z

VIDEO LAJM/ Një zgjidhje praktike për trafikun, i bien mes për mes Lanës

Trafiku është një nga problemet më të mëdha të Tiranës. Për këtë arsye, disa të rinj duket se kanë menduar një zgjidhje praktike. Ata kanë kaluar mes për mes Lanës. Djemtë duket se e kanë bërë këtë gjë për zbavitje në mes të Tiranës dhe për fatin e tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.214Z

Sherri mes PD-PS në Kamëz konflikt mes Pekës e Prençit

12/04/2011  Përplasja mes militantëve transferohet në zyrat e shtetit. Prençi padit ministrin Peka TIRANE-Zhurmës së fushatës elektorale për zgjedhjet lokale, duket se i është shtuar dhe një skandal mes strukturave të Policisë së Shtetit dhe Ministrisë së Brendshme. Shkak k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.243Z

Takim mes Ramës dhe Berishës, më pas negociata mes teknicienëve

Zbardhet formati i bisedimeve dhe grupet që do të përfaqësojnë PD-në dhe PS-në në takimin e 13 shkurtit. Në tryezën e ndërmjetësuar nga Presidenti, i cili është menduar të luajë një rol jo thjeshtë ndërmjetësi, por do të jetë “mbi palët”, do të ulet zoti Berisha, i shoqë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.609Z

Homoseksualizëm mes Bitellsave?

“Gjithçka që ti kërkon është dashuria”, këndonin Bitellsat, duke arritur dhe njërin nga sukseset më të mëdhaja të grupit nga Liverpuli. Është një këngë e shkruar nga John Lennon, por që tashmë thuhet se është kënduar për çiftin Lenon - Mçartney. Kjo është një ide hed

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama