Rezultate te kerkimit per termin: +Mesa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.627Z

Cili është çmimi i Paqes? Mesa duket 1.16 milionë USD

Çmimi Nobel për Paqen, i fituar në vitin 1936, është shitur për plot 1.16 milionë dollarë, pasi u zbulua në një dyqan në Amerikën e Jugut. Ky çmim është 11 herë më shumë nga sa prisnin ekspertët. Kjo është medalja e dytë e këtij çmimi, që del në ankand. Çmimi është fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.811Z

Oktomamaja: Ky mesa duket është poshtërimi final (FOTO)

Share Ajo ka bërë një film porno për të paguar faturën për rritjen e 14 fëmijëve. Por amerikania Nadya Suleman, e njohur në SHBA si oktomamaja, për shkak se ka lindur tetënjakë, ka nisur të bëjë striptizëm për të fituar para për rritjen e fëmijëve. Mamaja single, 37 vjeç, u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.240Z

Anija amerikane “USS Mesa Verde” hyn në Gjirin Persik

IRAK - Një anije amerikane “USS Mesa Verde” me 550 marinarë në bord ka hyrë në Gjirin Persik, për të mbështetur aksionin e mundshëm të SHBA-së për të ndihmuar qeverinë irakiane të luftojë kryengritësit i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.076Z

Video/ Rama i kërkon ndjesë qytetarit nga Fieri: Mesa duket, Basha e ka humbur fare

Kryeministri Edi Rama ka shkëputur disa momente bisede gjatë një takimi në Cakran të Fierit, për ti kërkuar falje një qytetari, për gjuhën e përdorur nga kreu i PD Lulzim Basha ndaj një qytetari, i cili sipas tij u sulmua familjarisht, nga ky i fundit. Postimi i plotë në facebook  So

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.722Z

 Daliç: “Partizani e meritoi fitoren”Dinamo pas humbjes së dytë rresht dhe të katërtën sezonale. Pas 19 javësh, Dinamo ka grumbulluar 29 pikë, po aq sa Besa e vendit të katërt, por mesa duket është dorëzuar në mbrojtjen e titullit kampion.

Trajneri i Dinamos, kroati Zlatko Daliç, e pranoi humbjen në derbi (1-0) dhe si “xhentëlmen” pohoi në konferencën për shtyp: “Urojmë Partizanin që fitoi ndeshjen, e meritoi fitoren, pasi ishte dhe ekipi më i mirë në fushë. Ne humbëm ndeshjen e dytë radhazi dhe kjo më shqetëson.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.939Z

Policia merr mesa për pelegrinazhin në malin e Tomorrit

Policia e shtetit ka marrë një sërë masash për mbarëvajtjen e sigurisë gjatë pelegrinazhit në Malin e Tomorrit, pelegrinazh që fillon në 19 Gusht e përfundon në 23. Komisariatet e Policisë Berat, Kuçovë dhe Skrapar,do të bashkëpunojnë edhe me Spitalin Rajonal në Berat dhe Kryegjy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama