Rezultate te kerkimit per termin: +Mesazhet

Total: 7138
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.974Z

Mesazhet ironizuese të studentëve në pankarta (Foto)

Mesazhet që studentet përcjellin përmes pankartave janë shumë të forta dhe ironizuese ndaj vendimeve të qeverisë në lidhje me tarifat e studimit apo kushteve në auditore. Në një prej tyre shkruhet se ndjekja e studimeve kushton sa shitja e një veshke. Ndërsa një tjetër shkruan se U m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.459Z

Si të shihni mesazhet sekrete në Facebook

Facebook filtron mesazhet dhe disa që mund të mbërrijnë nga njerëz që nuk i keni miq në rrjetin social, mund të mos i keni parë prej kohësh, edhe pse mund të kenë qenë mesazhe të rëndësishme. Filtri i vendosur nga rrjeti social mund të konsiderojë një pjesë të këtyre mesazhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.639Z

Thaçi i përcjell mesazhet e Merkelit, Berishës

TIRANE- Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi i ka transmetuar sot kryeministrit, Sali Berisha mesazhet e fuqishme të kancelares gjermane Angela Merkel, që i dha gjatë takimit të sotëm në Prishtinë. Mesazhet e kancelares Merkel janë mesazhet e mbështetjes së Gjermanisë për zhvillimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.057Z

Thaçi: Mesazhet ishin të qarta

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme Hashim Thaçi, ka thënë se vizita e sekretarit Kerry ishte shumë dëmënthënsë për Kosovën. Thaçi përmes një postimi në rrjetin social "Facebook', ka shkruar se mesazhet e ti ishin të qarta. / Zëri/ Më poshtë mund të lexoni po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.767Z

Kompania “Eagle Mobile” sjell në treg mesazhet me zë

06/01/2010  Çmimi për shërbimin e çdo ZMS-je të dërguar është 16.2 lekë Eagle Mobile hedh në tregun shqiptar të telekomunikacionit shërbimin më të ri ZMS (Mesazhet Zanore). Tashmë të gjithë abonentët Eagle mund të dërgojnë mesazhe me zë dhe me anë të këtij shërbim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.910Z

Twitter nën akuzë, spiunon mesazhet private mes përdoruesve?

Twitter si një Big brother: platforma sociale, duket se lexon dhe arkivon gjithçka që përdoruesit shkruajnë online, përfshirë postimet e fshira dhe mesazhet direkte, po ato që përdoruesit shkëmbejnë privatisht. Lajmin e ka zbuluar një inxhinier i Twitter-it në një video të filmuar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.176Z

Berisha ka filluar ti shkruajë vetë mesazhet nga populli

Pas asaj që i ndodhi në Kuvend, ku Taulant Balla u tall me Berishën, duke i çuar një sms ku denonconte veten, dhe Berisha e lexoi si sms nga populli, duket se ai nuk u beson më sms-ve që i vijnë, dhe ka filluar i prodhon vet. Joleza Koka është treguar e vemendshme dhe ka parë postimin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama