Rezultate te kerkimit per termin: +Mesazhi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.299Z

Mesazhi i Ahmadinexhad, reagime

Presidenti iranian Mahmoud Ahmadinejad, ka shkaktuar polemika në Britaninë e Madhe pas një fjalimi të transmetuar ditën e Krishlindjes nga një television vendas. Gjatë një mesazhi të regjistruar që u transmetua në Kanalin 4, Ahmadinejad tha se nëse Jezusi do të ishte gjallë sot 'do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.312Z

Mesazhi

Ylber LILI Sipas të gjitha gjasave, bisedimet e ashtuquajtura teknike mes Prishtinës dhe Beogradit kanë lëvizur nga pika zero. Të paktën teorikisht, palët në negociata kanë rënë në ujdi për menaxhimin e integruar të kufirit. Themi teorikisht, ngaqë implementimi le ta quajmë i marrëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.417Z

Mesazhi i Gadafit: Mos festoni!

Ish-udhëheqësi i Libisë, Muamar Gedafi rishfaqet përmes një mesazhi audio. Ai paralajmeroi kundërshtarët se mbrojtja e NATO-s nuk do të vazhdojë pafundësisht. “Sistemi politik në Libi është i bazuar mbi pushtetin e popullit. &Eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.472Z

Mesazhi që shkaktoi panik në redaksinë e Shqiptarja.com

Foto 1 nga 2 Policia e Tiranës u alarmua pas një mesazhi për vendosjen e një bombe në redaksinë e gazetës "Shqiptarja.com" të botuesit Carlo Bollino. Pas kontrollit rezultoi se alarmi ishte fals. Alarmi u dha nga një mesazh të mbërritur në redaksi, me këtë përmbajtje: "Unë S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.323Z

Mesazhi i Brukselit

Pjesë të raportit të vlerësimit të BE-së për zhvillimet në Ballkan, një epistolar tradicional i fundvitit, janë bërë të ditura ndërkohë që pritet të publikohet zyrtarisht dokumenti. Korrespondentet e Brukselit, me aksesin që kanë na kanë sinjalizuar se nga qendra e Europës nuk p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.966Z

Mesazhi që parashikoi rrëzimin e avionit para 1 muaji

Një mesazh në Twitter, i shkruar përpara një muaji, ka nisur të qarkullojë në internet sërish, pasi duket se është një paralajmërim i frikshëm i asaj që ndodhi dy ditë më parë, kur një avion i Malaysia Airlines u rrëzua mbi Ukrainë. Mesazhi u shkrua më 17 qershor dhe pak a sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.925Z

Mesazhi i Obama, 26 milione spektatore

Mbi 26 milione telespektatore kane ndjekur mbremjen e djeshme spotin elektoral te kandidatit demokrat per ne Shtepine e Bardhe, Barack Obama. Lajmin e bejne te ditur mediat amerikane. Mesazhi u transmetua nga CBS, NBC dhe Fox. Ai zgjati plot 30 minuta dhe kushtoi disa miliona dollare.&nb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama