Rezultate te kerkimit per termin: +Mesditn

Meta: total 42 / total_found 42 / time 0.000 / keyword[0] mesditn / docs[0] 42 / hits[0] 44 /
No Pic available
  • 2010-08-31

Plagoset në bjeshkë i riu, rrezikon jetën

Mirdit Nj 24-vjear nga Mirdita sht plagosur mesditn e djeshme nga persona ende t paidentifikuar nga policia. Kjo e fundit bn t ditur se i plagosuri sht Taulant Lleshi, gjendja e t cilit sht rnduar s teprmi gjat transportimit pr n spital. Sipas policis, ngjarja ka ndodhur n vendin e quajtur Bjeshkt

No Pic available
  • 2010-08-31

Pranga në Morin dy shtetasve të Kosovës

Kuks Dy shtetas kosovar t krkuar nga Interpoli bien n prangat e policis kufitare t Morinit. Burime zyrtare nga kjo pik kufitare bjn t ditur se mesditn e djeshme sht vn n pranga Ragip Rexhepi, 50 vje, i cili ishte shpallur n krkim ndrkombtar nga Interpoli i Holands. Shtetasi i Kosovs ka tentuar t ka

No Pic available
  • 2010-08-27

Mbytet në liqen një 25-vjeçare

Pogradec Mbytet n liqenin e Pogradecit nj 25-vjeare, e cila kishte shkuar pr nj dit pushimi n plazh. D.Sh., 25 vjee nga fshati Rmenj i rrethit t Pogradecit, sht mbytur mesditn e djeshme n zonn e plazhit brenda qytetit t Pogradecit. Burime t policis lokale sqaruan se 25-vjearja po lundronte me nj dy

No Pic available
  • 2010-08-27

Vidhet argjendaria në mes të qytetit

Fier Rikthehen grabitjet e argjendarive n qytetin e Fierit. E ndrsa policia e Fierit nuk ka dal me autor pr grabitjet e mparshme nj tjetr sht regjistruar mesditn e s enjtes. Argjendari “Nino Vitali” n bulevardin kryesor t qytetit t Fierit sht objekti m i fundit i grabitsve. Sipas burime

No Pic available
  • 2010-08-26

I vuri flakën pyllit të fshatit, arrestohet 35-vjeçari

Berat Arrestimi i par pr zjarrvnie, pas denoncimit t fshatarve Nj 35-vjear sht ndaluar nga Policia e Beratit, pasi ky i fundit i ka vn flakn pyllit t fshatit t tij. Burime t policis bn me dije se mesditn e djeshme sht ndaluar Naim Dervishi, i cili akuzohet se i ka vn zjarrin pyllit t fshatit t tij.

No Pic available
  • 2010-08-26

Pesë vatra zjarri rrezikojnë kurorën me pisha të qytetit

Puk Kurora me pisha e qytetit t Puks sht rrezikuar nga pes vatra zjarri q kan shprthyer n t njjtn koh paraditen e djeshme, duke alarmuar dhe banort. Forcat zjarrfikse dhe punonjsit e Shrbimit Pyjor kan ndrhyr pr t lokalizuar deri n shuarjen e plot t flakve mesditn e djeshme. Sipas inspektorve pyjor

No Pic available
  • 2010-08-24

Po digjte shkurret, i vë flakën pyllit dhe fqinjëve

Pakujdesia e 64-vjearit Djegia e shkurreve n tokn e tij i ka kushtuar shum nj 64-vjeari, i cili nuk ka mundur t parandaloj flakt q kan djegur pyllin. Ngjarja ka ndodhur dy dit m par n Prez t Tirans, ndrkoh q policia ka arrestuar t dyshuarin pr shkatrrim t prons me zjarr. Burimet policore t kryeqyte