Rezultate te kerkimit per termin: +Mesfushor

Total: 2028
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.539Z

Heynckes kërkon mesfushor

Jupp Heynckes ka insistuar se Bayern Munichut i duhet një mesfushor cilësor, nëse dëshiron të jetë i suksesshëm sezonin e ardhshëm. “Duhet të ndryshojmë diçka dhe kjo është e qartë për mua. Ne e humbëm Schweinsteigerin shumicën e sezonit. Duhet të flasim rreth kësaj dhe ndosh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.406Z

Guardiola: Dua të luaj me një mesfushor

Trajneri spanjoll i Bajernit, Pep Guardiola, ka ardhur në Mynih me ide të qarta. Gjatë fazës përgatitore dhe dy ndeshjeve të Bundesligës, ai ka hedhur në fushë dy skema, 4-1-4-1 dhe 4-3-3, duke aktivizuar vetëm një mesfushor defensiv dhe her&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:27.899Z

Rooney mesfushor, gabim i madh i Van Gaal

Louis Van Gaal me Manchester United asesi të gjejnë formulë të lojës së mirë. Skuadra e Van Gaal po kritikohet për lojërat e dobta për sy që po tregon këtë edicion. Pozicioni i Wayne Rooneyt i ndërruar në shumë ndeshje &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.846Z

Rooney do të bëhet mesfushor

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Wayne Rooney beson se në të ardhmen mund të shndërrohet në mesfushor. Rooney i cili është aktualisht i lënduar, ka treguar planet e tij për të ardhmen gjatë autobiografisë së tij të publikuar nga Daily Mirror. Rooney ndër të tjera ka përmendur mundës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.107Z

Allegri: Na duhet një mesfushor

Trajneri kampion i Italisë, Massimiliano Allegri ka konfirmuar se Milan ka nevojë për një mesfushor të klasit të lartë për sezonin e ri, por ka refuzuar të komentojë nëse është i interesuar për kapitenin e Arsenalit, Cesc Fabregas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.170Z

Milanit i duhet një mesfushor

Nga Express më 07 gusht 2011 në ora 18:02 Gennaro Gattuso ka theksuar se Milan ka nevojë të transferojë një mesfushor para përmbylljes së afatit kalimtar të verës. Rossonerët mposhtën Interin 2-1 në Superkupën e Italisë të shtunën, por paraqitja e tyre në pjesën e parë ngriti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.980Z

Nojer: Kapiten? Patjetër, por duhet një mesfushor

GJERMANI - Manuel Nojer nuk e ka fshehur ambicien e tij për të qenë pasuesi i Filip Lahmit në kombëtaren gjermane. Lojtari më i mirë i vitit 2014 në Gjermani është gati të marrë shiritin e kapitenit, por nga ana tjetër jep edhe mendimin e tij për shiritin: “Patjetër që do e pra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama