Rezultate te kerkimit per termin: +Mesfushor

Meta: total 1000 / total_found 3156 / time 0.001 / keyword[0] mesfushor / docs[0] 3156 / hits[0] 3823 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Mposhti sëmundjen dhe u kthye në legjendë: 30 kuriozitete në 30-vjetorin e Messi-t

Lionel Andrés Leo Messi ka lindur më 24 qershor 1987. Lindur dhe rritur në qendër të Argjentinës me prindërit e tij Jorge dhe Celia, dhe vëllezërit e motrat e tij: Maria, Matias dhe Rodrigo. Ai filloi të takonte Antonella Roccuzzo në vitin 2008. Ai dhe Antonella kanë dy djem, Mateo dhe T

No Pic available
  • 2017-06-09

Roshi: Fitorja ndaj Izraelit i shumëzon me zero problemet

Autori i golit në humbjen 2-1 ndaj Luksemburgut, Odise Roshi, ka qenë i pranishëm në konferencën për shtyp ditën e sotme duke deklaruar që një fitore ndaj Izraelit do ti shumëzonte me zero të gjitha humbjet e fundit. Mesfushori beson se Shqipëria ka skuadër më të mirë se Izraeli, edh

No Pic available
  • 2017-06-09

Jahmir Hyka: Kombëtarja ka nevojë për mbështetje

Edhe për Jahmir Hykën që ndeshjen nuk e ndoqi dot, sepse po udhëtonte nga Amerika drejt Stambollit, për tiu bashkuar Kombëtares. Në këtë moment të vështirë, mesfushori ofensiv kërkon mbështetjen e të gjithëve, ndërsa e pranon se përsëritja e kualifikimit historik në Kampionatin E

Roshi: Fitorja në Izrael i shumëzon humbjet me zero
  • 2017-06-08

Roshi: Fitorja në Izrael i shumëzon humbjet me zero

Ndaj Izraelit në transfertë Shqipërisë i duhet patjetër fitorja për të shpresuar të vendi i tretë dhe në këtë kontekst kuqezinjtë duhet të jenë me efektivë para portës për të arritur objektivin e mbetur në Grupin G eliminator të Rusi 2018. Në Miqësoren me Luksemburgun ai që e

Kaçe dhe Abrashi tregojnë të vërtetën e marrëdhënies me De Biazin
  • 2017-06-03

Kaçe dhe Abrashi tregojnë të vërtetën e marrëdhënies me De Biazin

Dy mesfushorët e Kombëtares, Ergys Kaçe dhe Amir Abrashi kanë dalë në një konferencë për shtyp për mediat ku kanë folur në lidhje me grumbullimin si dhe për marrëdhëniet që këta dy futbollistë kanë me trajnerin De Biazi. Si Kaçe dhe Abrashi janë optimist dhe besojnë te fitorja

Kukësi nuk ndalet, mposht Korabin
  • 2017-05-15

Kukësi nuk ndalet, mposht Korabin

Duhej të ishte një formalitet, Korabi-Kukësi takim i kreut me fundin, pretendentë titulli përballë një skuadre të rënë, por në fakt nis me një rrufe në qiell të hapur sfida në Elbasan Arena. Abrakadabra, Korabi në avantazh me Emrush Kaloshin, goli i parë në kampionat për 21-vjeça

Luftëtari-Teuta, dueli i së vërtetës
  • 2017-05-14

Luftëtari-Teuta, dueli i së vërtetës

Luftëtari dhe Teuta do të luajnë këtë të Hënë një 90 minutësh vendimtar për sezonin e të dyja skuadrave. Gjirokastritët kanë thyer çdo parashikim duke mbajtur sot atë pozicion që durrsakët e kishin objektiv në fillim të sezonit, por starti i dobët i skuadrës bregdetare e kompli