Rezultate te kerkimit per termin: +Meshelen

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.380Z

Starton kampionati Belg i futbollit

brbrStarton kampionati belg i futbollit nje ekskluzivitet per te tretin vit rresht i paketes tring Ne edicion e 114 te tij perballe njera tjetres ishin vendi i dhjete i sezonit te shkuar Meshelen dhe kampionia ne fuqi skuadra e Klab Bryzh Dhe miqte e kane nisur aty ku e lane sezonin e shkuar Ekipi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.130Z

5 miqësore luksi, ja si do përgatitet Skënderbeu në Spanjë

Sikurse vitin e shkuar, Skënderbeu do ta zhvillojë në Spanjë fazën përgatitore të dimrit. Kampionët e Shqipërisë do të vendosen në qytetin bregdetar të Marbejës, ku do të qëndrojnë për dy javë. Pas grumbullimit në "Tropikal", ekipi korçar më 5 janar, do të udhëtojë drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.221Z

Milan Supersticioz. 0-0 ogur i mire per kuqezinjte

TOP NEWS - Rezultati 0-0 për Milanin është një ogur i mirë. Gjithnjë në aktivitete evropiane, kuqezinjtë kanë arritur të triumfojnë pas rezultatit të bardhë pa gola në ndeshjet e para dhe vetem ne 20 vitet e fundit Milan ka fituar 8 herë pas barazimit 0-0. Gjithcka fillon në sezoni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.434Z

Atletiko, “Supermbreti” i Europës

Atletiko e Madridit hodhi poshtë të gjitha parashikimet, teksa triumfoi 2-0 ndaj Interit në finalen e Superkupës së Europës. Sanjollët u treguan më pragmatikë se zikaltërit e Rafa Benitezit, ky i fundit dështoi në të parin duel ndërkombëtarët me fituesit në fuqi të Ligës së Kampi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.504Z

SuperMesi,Barca fiton Superkupen e Europes

/* */ I kurorëzuar “Lojtari më i mirë në Europë” të enjten, Lionel Mesi shënoi golin e parë, ndërkohë që blerja e bujshme Cesk Fabregas, kompletoi fitoren e 2-0 të katalansve në finalen e Superkupë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.322Z

Dinastia Mema në familjet e futbollit

Tiranasit, në specialen e UEFA-s mbi familjarët e famshëm Ali Mema - Ish-futbollisti dhe trajneri i Tiranës është nderuar në vitin 2006 me titullin Legjendë e futbollit shqiptar nga FSHF-ja Sulejman Mema - Ish-futbollisti dhe trajneri i Tiranës ka tradhtuar traditën familjare duke drejtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.414Z

Interi i etur për Superkupën e Europës

Rafael Benitez do të synojë të fitojë trofeun e tij të të parë europian si trajneri i Interit kur kampionia e Ligës së Kampioneve do të përballet me fituesit e Ligës së Europës, Atletikon e Madridit, në finalen e Supërkupës, në “Stade Louis II” të Monakos. Është hera e par

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama