Rezultate te kerkimit per termin: +Mesila +Dods

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] mesila / docs[0] 2070 / hits[0] 3162 / keyword[1] dods / docs[1] 13 / hits[1] 30 /
No Pic available
  • 2010-08-22

Ryshfeti, PD: Rama, detyrim mafioz për ndërtuesit e Tiranës

Partia Demokratike akuzon kryebashkiakun Edi Rama pr detyrim mafioz, duke u krkuar ryshfet ndrtuesve t Tirans pr lejet e ndrtimit. N kushte t tilla demokratt krkojn nga zoti Rama q t mos bj m lojra fjalsh, por t prgjigjet qart prpara opinionit se prse u ka dhn lejeve t ndrtimit n

No Pic available
  • 2010-07-07

PD: E turpshme, Rama fshehu pasurinë

Demokratt e quajn t turpshme fshehjen e pasuris nga Edi Rama dhe u krkojn organeve kompetente q t zbardhin pasurin e tij. Sipas deputetes Mesila Doda, deklarata e pasuris se kryetarit t Partis Socialiste, Edi Rama, q e cilsonte si nj njeri t varfr, sht nj paturpsi para qytetarve