Rezultate te kerkimit per termin: +Mesila +Doda

Meta: total 1000 / total_found 1908 / time 0.001 / keyword[0] mesila / docs[0] 2070 / hits[0] 3162 / keyword[1] doda / docs[1] 3779 / hits[1] 7604 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Kandidatët fitues të LSI dhe PDIU në 12 qarqe

Lëvizja Socialiste për Integrim ka marrë 19 mandate deputetësh në Parlamentin e ri. Nëse nuk do të ketë ndryshime votash tek kutitë e fundit, lista më poshtë janë deputetët e rinj nga kjo forcë politike në Parlamentin e Shqipërisë. Ish-ministri i Transporteve Sokol Dervishaj nuk e k

No Pic available
  • 2017-06-06

Doda: Punësimi dhe ekonomia, pikat më të rëndësishme

Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka zhvilluar një takim në njësinë nr. 8 në Tiranë, ku e pranishme ishte edhe deputetja Mesila Doda. Ajo theksoi se punësimi dhe ekonomia janë dy pikat më të rëndësishme për vendin, ndërkohë që tregoi dhe arsyet përse iu bashkua kësaj partie. Pa

No Pic available
  • 2017-06-06

Mesila Doda: Shteti duhet të mbështesë biznesin

Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka zhvilluar një takim me banorë të Njësisë nr.8 në Tiranë. Në këtë takim ishte e pranishme deputetja Mesila Doda, kandidatët e PDIU-së për deputet në qarkun e Tiranës, Marin Rami, Arjan Hamiti dhe Alfred Deshati. Para banorëve të Njësisë nr.8

No Pic available
  • 2017-06-04

Përballë në RTSH/ Gjinushi: Tani kemi hashash teknik!

Në përgjigje të pyetjes së Mesila Dodës, deputete e PDIU-së: pse nuk flitet më për hashashin? Pse nuk kapet më hashash?, kryetari PSD -së Gjinushi tha mbrëmë në emisionin Përballë të gazetarit Lutfi Dervishi në televizionin publik, se tani kemi hashash teknik. Debati për zgjedhjet

No Pic available
  • 2017-06-02

PDIU, Doda: Do zgjerojmë skemën e ndihmës ekonomike

 Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet zhvilloi një takim me banorë të Njësisë nr.4 në Tiranë, ku të pranishëm ishin deputetja Mesila Doda dhe kandidatët e PDIU-së në qarkun e Tiranës, Marin Rami dhe Alfred Deshati. Doda theksoi se në programin e PDIU-së, është edhe rikthimi n

No Pic available
  • 2017-05-31

PDIU takim me banorë të Njësisë nr. 7 dhe 11 në Tiranë

Kryetari i PDIU-së ka propozuar krijimin e një Autoriteti Kombëtar për Solidaritetin dhe një për Pronën. Gjatë takimeve me banorë të njësisë bashkiake 7 dhe 11, Idrizi tha se vetëm në këtë mënyrë do të ketë një solidaritet më të madh për familjen por edhe për zgjidhjen e&nbs

No Pic available
  • 2017-05-18

Doda shpërthen ndaj marrëveshjes PD-PS: Festoni me një cigare hashash

Deputetja e PDIU-së, Mesila Doda shkruan në rrjetet sociale se dy partitë e mëdha paskan pasur hallin e qeverisë. Doda: Dhe ta mendosh qe kemi tre muaj qe bëjmë thirrje për dialog për rritjen e standarteve te zgjedhjeve e per me shume garanci për opozitën… këto paskan pas hallin e