Rezultate te kerkimit per termin: +Mesues

Meta: total 1000 / total_found 1329 / time 0.000 / keyword[0] mesues / docs[0] 1329 / hits[0] 2230 /
VIDEO: Leo i vogël i paralizuar, Rama i veshur si Babagjysh i bën surprizë
  • 2018-01-05

VIDEO: Leo i vogël i paralizuar, Rama i veshur si Babagjysh i bën surprizë

Në emisionin e Ardit Gjebreas, Ka një mesazh për Ty në Tv Klan, historia e Leos së vogël të paralizuar ka prekur kryeministrin Edi Rama, i cili e ka ndjekur live gjithë rrëfimin e nenës së tij. Teksa ka hyrë në studio me karrocë me rrota, Leo ka thënë se ëndrra e tij me e madhe ësh

Rrjedhja e gazit në gjimnazin e Shupenzës, asfiksohen 50 nxënës, Policia zbardh ngjarjen
  • 2017-11-18

Rrjedhja e gazit në gjimnazin e Shupenzës, asfiksohen 50 nxënës, Policia zbardh ngjarjen

Rreth 50 nxënës janë asfiksuar në shkollën e mesme Rifat Manjani në Bulqizë pasi ka pasur rrjedhje gazi.     Ngjarja raportohet se ka ndodhur ne fshatin Shupenze. Thuhet se te pakten 10 nxenes jane derguar ne spitalin rajonal. Ende nuk dihen te dhena te sakta per gjendjen

No Pic available
  • 2017-11-02

Çfare eshte atdheu per ju? Përgjigjet e nxënësve do ju bëjnë të mendoni

Doni të dini çfarë është atdheu për fëmijët tanë? Një mësues në një shkollë të Beratit pyeti nxënësit dhe përgjigjet e tyre i postoi në facebook. Ky është mësuesi Namir Lapardhaja.  Kushtojini dy minuta kohë t’i lexoni dhe do shikoni se mes tyre ka sa optimizëm, kr

Pas ndërmjetësimit të BOOM, mësuesi i portalit komandohet në Çerkez
  • 2017-10-04

Pas ndërmjetësimit të BOOM, mësuesi i portalit komandohet në Çerkez

Emisioni BOOM në RTV Ora News sot ka ndërmjetësuar me ministrinë e Arsimit për të zgjidhur problemin e një mesuesi të dalë nga portali Mesues për Shqipërinë Bëhet fjalë për Ylber Milloshin, i cili prej 4 vitesh endej në Zyrat e Arsimit në Kamëz për tu komanduar mësues për arsimi

Tahir, Tahir Lluku Babashta!
  • 2017-03-12

Tahir, Tahir Lluku Babashta!

Nga Bledi Mane Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane E mbani mend kur ne shtatorin e 2013-es hynte ne dyert e Ministrise se Rendit socialisti Saimir Tahiri? Nje djale tiranas simpatik, i paster, elokuent ne komunikim, pragmatist. Gjeti nje situate krimi alarmante, nje godine m

No Pic available
  • 2017-03-10

Berisha: Kryebashkiaku i Poliçanit rreh mësuesin pse e pa

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se një mësues në Poliçan dhe djali i tij gjithashtu mësues, janë rrahur nga kryetari i Bashkisë Adriatik Zotkaj. Të paktën tre qytetarë i kanë shkruar ish-kryeministrit, ndërsa mësuesi sipas tyre i dhunuar, përmendet edhe me emër. Qytetaret dixhit

Skandal në Poliçan, Berisha: Kreu i Bashkisë rreh në mes të qytetit babë e bir, policia nuk u shfaq
  • 2017-03-10

Skandal në Poliçan, Berisha: Kreu i Bashkisë rreh në mes të qytetit babë e bir, policia nuk u shfaq

Ndonëse fushata elektorale për zgjedhjet parlamentare të 18 qershorit, nuk ka filluar ende zyrtarisht, kanë nisur të shënohen edhe incidentet e para për preferencat politike. Një rast i tillë është denoncuar nga ish-kryeministri Berisha në rrjetin social Facebook. Duke iu referuar një d