Rezultate te kerkimit per termin: +Metn

Meta: total 26 / total_found 26 / time 0.000 / keyword[0] metn / docs[0] 26 / hits[0] 36 /
Opozita duhet mbajtur me shpresë!
  • 2016-11-26

Opozita duhet mbajtur me shpresë!

Mero Baze   E vetmja e mirë e gjithë kësaj fushate propagandistike kundër çeljes së negociatave, ka të bëjë vetëm me Lulzim Bashën. Siç e shikoni fjalorin e tij politik, idetë e tij për të ardhmen dhe vizioni që ka si kandidat për kryeministër, përmblidhen tek fati që nu

Berisha 300 dite pushime ne punet publike su ndertua asgje
  • 2014-07-26

Berisha 300 dite pushime ne punet publike su ndertua asgje

Transmetuar me 26072014 - 1425 Sali Berisha PUBLICITET Tirane 26 korrik 2014 NOAal- Ish-Kryeministri Sali Berisha ka komentuar 300 ditet e para ne punet publikebr br Ai ka thene se jane bere 300 dite pushime ne punet publike duke sht

Prse PD ka t drejtë pr Ilir Metn?
  • 2014-03-24

Prse PD ka t drejtë pr Ilir Metn?

Nga Mero Baze   Ilir Meta m n fund u prball me nj sulm t strukturuar nga Partia Demokratike. N nj deklarat zyrtare t partis m t madhe opozitare, Ilir Meta fajsohej për sulmin dhe shkatërrimin e institucioneve të pavarura, për reduktimin e hapësirës së debatit në Kuvend për opozit

No Pic available
  • 2010-08-28

Në Sharrë, në ditën e madhe të Nënë Terezës

Reportazh Prfytyrimi i do qytetari t Tirans sa her q i duhet t kujtoj emrin “Sharr”, humbet brenda atij rrethimi ku prehen njerzit q nj dit largohen nga kjo bot, si dhe nga nj vendgrumbullim i strmadh plehrash ku hidhet gjithka q nj metropol nxjerr t panevojshme nga jetesa e vet. Dhe ky

Opozita: Presidenti të ndërhyjë për incidentin me Withers
  • 2010-08-15

Opozita: Presidenti të ndërhyjë për incidentin me Withers

Tahiri: Letra e Mets ishte skandal, Topi t bj transparencn Partia Socialiste i krkon Presidentit Bamir Topi t ndrhyj n prplasjen diplomatike mes qeveris shqiptare dhe diplomacis s Shteteve t Bashkuara t Ameriks. Nnkryetari i grupit parlamentar t Partis Socialiste, Saimir Tahiri, akuzoi dje dy kokat

No Pic available
  • 2010-08-14

Klinton, Metës: Vlerësojmë punën tuaj për Kosovën

Letra Diplomacia prmes letrave duket se po sjell edhe lajme t mira pr qeverin shqiptare, apo t paktn pr ministrin e Jashtm Ilir Meta. I vn s fundmi n qendr t vmendjes pr shkak t nj letre ankese ndaj ambasadorit amerikan n Tiran, John Withers dhe nj prgjigje tepr kritike nga Departamenti i Shtetit,

Letra e DASH, prgjigje pr Metn
  • 2010-08-13

Letra e DASH, prgjigje pr Metn

Top Channel siguron kopjen orgjinale të letrës së mbërritur në tavolinën e ministrit të Jashtëm Ilir Meta, ku që në hyrje të saj shkruhet se ajo është një përgjigje e letrës së dërguar në fund të muajit maj nga vetë kreu i diplomacisë shqiptare në Departamentin e Shtetit, obje