Rezultate te kerkimit per termin: +Mets

Meta: total 84 / total_found 84 / time 0.000 / keyword[0] mets / docs[0] 84 / hits[0] 109 /
Kriza politike/ Meta: Dialogoni për interesin kombëtar, pa zgjidhje do iki
  • 2019-03-04

Kriza politike/ Meta: Dialogoni për interesin kombëtar, pa zgjidhje do iki

Shqipëria zyrtarisht ka hyrë në krizë politike pas vendimit të opozitës për të djegur mandatet e deputetëve dhe shumëkush pyet nëse do të ndërhyjë Presidenti Ilir Meta për të ulur palët në negociata për të zgjidhur ngërçin. Teksa opozita kërkon qeveri tranzitore dhe mazhoranca

No Pic available
  • 2017-07-14

RENDITJA/ Vetëm 7 ekipe futbolli në 50 skuadrat më me vlerë në botë

Manchester United ka parakaluar Barcelonën dhe Real Madrid, për tu bërë ekipi i futbollit më i çmuar bë botë dhe i treti më i vlefshëm në botë në të gjitha sportet. Vetëm ekipi i NFL Dallas Cowboys (£3.25 bilionë) dhe ekipi i Ligës Madhore të Bejsboll, New York Yankees (£2.86 bil

Adriana Lima me një të dashur të ri
  • 2017-03-17

Adriana Lima me një të dashur të ri

Supermodelja e Victorias Secret Adriana Lima disa ditë pas ndarjes me bashkëshortin e saj, futbollistin amerikan Julian Edelman , ka gjetur një tjetër atlet.  Ajo e zëvendësoi shumë shpejt Julian Edelman me  lojtarin e bejsbollit të ekipit Mets-ave Matt Harvey. Keto janë fotot e p

Portugalia shkaterron Estonine
  • 2016-06-09

Portugalia shkaterron Estonine

brbrPortugalia tregon forcen e saj perpara nisjes se kampionatit europian duke mundur ne miqesore 7 me 0 perfaqesuesen e Estonise Reagimi i luzitaneve ne miqesoren e fundit para nisjes per ne France ka qene shume i mire sidomos pas kritikave qe skuadra kishte marre fill pas humbjes ne embel kunder A

Muzeu 145-vjeçar që ngelet nr.1 edhe në kohën e smartfonëve
  • 2016-03-11

Muzeu 145-vjeçar që ngelet nr.1 edhe në kohën e smartfonëve

Tendencë – Muzeu metropolitan i arteve të Nju Jorkut (Met), që u hap për herë të parë në vitin 1870 dhe më 18 mars do të zgjerohet me një pikë të re, e konsideron lidhjen e njeriut me smartfon-in si një mundësi shumë të mirë për të vazhduar funksionin e tij Duke bë

Muzeu 145-vjeçar që mbetet i pari edhe në kohën e smartfonëve
  • 2016-03-11

Muzeu 145-vjeçar që mbetet i pari edhe në kohën e smartfonëve

Tendencë – Muzeu metropolitan i arteve të Nju Jorkut (Met), që u hap për herë të parë në vitin 1870 dhe më 18 mars do të zgjerohet me një pikë të re, e konsideron lidhjen e njeriut me smartfon-in si një mundësi shumë të mirë për të vazhduar funksionin e tij Duke bë

Prse PD ka t drejtë pr Ilir Metn?
  • 2014-03-24

Prse PD ka t drejtë pr Ilir Metn?

Nga Mero Baze   Ilir Meta m n fund u prball me nj sulm t strukturuar nga Partia Demokratike. N nj deklarat zyrtare t partis m t madhe opozitare, Ilir Meta fajsohej për sulmin dhe shkatërrimin e institucioneve të pavarura, për reduktimin e hapësirës së debatit në Kuvend për opozit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama