Rezultate te kerkimit per termin: +Meta +President

Total: 2682
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.246Z

Meta president? LSI del kundër PS-së

Në Partinë Socialiste janë shtuar zërat që e shohin Ilir Metën si President të vendit në vitin 2017. Ky shtim zërash duket se ka një qëllim, duke ngjallur dhe replika mes dy partive. I pari ishte ministri i Jashtëm Ditmir Bushati, i cili e cilësoi kreun e LSI-së kandidat të fortë pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.497Z

ILIR META PRESIDENT I RI I SHQIPËRISË

Ilir Meta është zyrtarisht President i ri i Shqipërisë. Zt.Meta ka marrë 87 vota por dhe vetëm dy kundër të deputetëve të pranishëm në sallën e Parlamentit të Shqipërisë. Opozita mungon në këtë seancë. Presidenti i ri do të marrë zyrtarisht detyrën më 24 korrik 2017. Kryetarj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.095Z

Meta Kam kohe per President...

Ilir Meta, në një konferencë për shtyp pas takimit me senatorin italian Alberto Filippi nuk dashur të japë detaje rreth një bashkëpunimi politik të mundshëm me Edi Ramën, kur u pyet nga Top Channel, nëse ka shanse që LSI të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.137Z

Meta Na duhet nje president konsensual

Kreu i LSI Kreu i LSI-se Ilir Meta ne emisionin televiziv Fakt ka deklaruar se Shqiperise i nevojitet nje president konsensual. Sipas tij Shqiperia ka nje popullsi te vogel prej 4 milione banoresh dhe se vendit i duhet nje president konsensual. Ne se kemi biseduar dhe smarrin persiper te komentojme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.493Z

Rama: Meta, President, një zgjidhje ideale edhe për PD-në

Kryeministri Edi Rama deklaron se një president më me PD-në, por jo i PD-së, sesa Ilir Meta ne nuk mund të gjenim dot as në PD. Sot unë jam shumë i qetë përpara shqiptarëve, sepse realisht president më me PD-në, por jo i PD-së, sesa Ilir Meta ne nuk mund të gjenim dot as në PD.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.072Z

Meta: Na duhet president kosensual dhe i gjithëpranueshem

Ilir Meta, njeriu kyç i zgjidhjes së krizës politike vjen mbremjen e sotme, ora 21:00  në një intervistë ekskluzive për emisionin Arena. Dritan Hila: Presidenti? ILir Meta: Na duhet një president sa më konsensual dhe sa më i pranueshëm për të gjithë, ndryshe do të jetë një inst

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.497Z

Meta President, Ora News siguron emrat e 23 deputetëve firmëtarë

Ilir Meta është kandidati i vetëm për president të ardhshëm. Ora News siugorn emrat e 23 deputeteve qe firmosen per Ilir Meten. Luan Rama Petrit Vasili Kejdi Mehmetaj Silva Caka Ylli Shehu Edlira Çekrezi Petrit Gjoni Përparim Spahiu Spartak Braho Bujar Kllogjeri Bujar Derveni Robert Pirokap

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama