Rezultate te kerkimit per termin: +Meta +Vemendje

Total: 342
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.505Z

Meta Vemendje rritja ekonomike

Kryetari i LSI-se Ilir Meta njekohesisht minister i Ekonomise ka deklaruar se tashme jane permbushur te gjitha detyrimet per heqjen e vizave dhe se branda ketij viti do te kete rritje ekonomike e cila do te preke shtresat ne nevoje. Meta ftoi elektoratin e tij te paraqitet ne qendrat e votimit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.382Z

Ligji per KLD Meta Do shohim me vemendje vendimin e Kushtetueses

Transmetuar me 17122014 - 1057 Tirane 17 dhjetor 2014 NOAal- Kryetari i Kuvendit Ilir Meta deklaron se Kuvendi do te shikoje me vemendje cdo vendim te Gjykates Kushtetuesebr br Gjate nje aktiviteti ku kryeparlamentari ishte i pranishem i pyetur nga gazeta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.812Z

Meta me komunitetin shqiptar ne Athine Vemendje maksimale nevojave te emigranteve

Transmetuar me 11102016 - 1401 Athine 11 tetor 2016 NOAal- Kryeparlamentari Ilir Meta i cili ndodhet ne nje vizite zyrtare ne Greqi zhvilloi nje takim ne ambientet e ambasades shqiptare ne Athine me perfaqesues te komunitetit shqiptarbr br Meta i siguroi p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.931Z

Meta Vemendje maksimale shqiptareve etnike

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, premtoi një vëmendje të shtuar të qeverisë së ardhshme shqiptare për bashkëkombasit tanë jashtë kufijve të Republikës. Në cilësinë e Kryetarit të Kuv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.910Z

Meta takon Pitellen

var fbShare url httpvizionplusalmeta-takon-pitellensize smallbrbrKryeparlamentari Ilir Meta u takua ne Bruksel me presidentin e grupit parlamentar te socialisteve dhe demokrateve ne Parlamentin Evropian Xhani Pittella Pittella duke vleresuar rekomandimin pozitiv te Komisionit Evropian per hapjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.120Z

Meta: Punesimi i grave, prioritet ne programin qeverises

BERAT- Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta, u ka uruar festen te gjitha nenave, grave dhe vajzave, nga qyteti i Beratit. Meta gjate fjales se tij ka sqaruar se ne programin qe kjo parti ka per te drejtat e gruas, punesimi i grave eshte prioriteti kryesor per kete force politike ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.877Z

Meta Koha per rotacion premtojme me shume vemendje per punesimin

Kryetari i LSI-së, Ilir Meta prezantoi në qytetin e Ersekës kandidatin për deputet Arben Malo. Gjatë takimit elektoral që zhvilloi në Kolonjë, Ilir Meta shpjegoi se është koha për një vizion të ri në politikë, që vjen p&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama