Rezultate te kerkimit per termin: +Meta

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.794Z

Rexhep Meta kritikon të birin Ilir Meta për shëndetësinë

Në një rrëfim të pazakontë, Ilir Meta, babai i tij Rexhep Meta dhe djali Besari rrëfejnë marrëdhëniet e njeriut më të rëndësishëm të politikës shqiptare jashtë asaj që opinioni publik njeh. Në emisionin Kontratë të gazetares Sonila Meço, Meta rrëfen ëndrrat e tij për djal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.319Z

Meta takon Schröder

Kongresi i PSE  Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në punimet e Kongresit të Partisë Socialdemokrate Gjermane (SPD) që u mbajt në Berlin. Meta i shoqëruar nga nënkryetari i grupit parlamentar Taulant Balla, si dhe ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.690Z

Meta:

Drejtuesit me te larte te Levizjes Socialiste per Integrim, perfshire edhe kryetarin e saj, Ilir Meta, kane marre pjese ne nje takim te zgjeruar me anetare dhe simpatizante te LSI-se ne qytetin e Ersekes. Gjate fjales se tij ne kete takim, Meta tha: "Kemi ardhur sot ne Kolonje jo vetem duke pasur ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.838Z

Meta akuza mazhorances

E enjte 13 Dhjetor 2012 1348   Meta akuza mazhorancesAleati me i rendesishem i PD Ilir Meta ka leshuar akuza te forta ndaj maxhorances per ndarjen e re te mandateve. Gjate nje takimi me perfaqesues te pushtetit vendor kreu i LSI Meta ka deklaruar se eshte e padrejte heqja e nje mandate deput

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.540Z

Meta fajeson Berishen

Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta beri pergjegjes kryesor per deshtimin e mundshem te zgjedhjeve te vitit te ardhshem kryeministrin Sali Berisha, deklaratat e te cilit zoti Meta i quajti nje tentative te deshtuar per te zhvendosur pergjegjesite tek opozita. Megjithat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.005Z

Meta Sjellje Diversantesh

Meta Sjellje Diversantesh E enjte 11 Prill 2013 1510 Meta Sjellje DiversanteshKryetari i Levizjes Socialiste per Integrim Ilir Meta ne nje prononcim me mediat jashte dyerve te kuvendit ka reaguar ashper lidhur me situaten ne KQZ dhe vendimit te mazhorances per te zevendesuar anetarin e LSI-ne ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.436Z

Meta pershendet marreveshjen

brbrKryetari i kuvendit Ilir Meta ka pershendetur vendimin e PD-se per te votuar ndryshimet kushtetuese ne funksion te reformes ne drejtesi Permes nje deklarate shperndare mediave Meta konsideron konsensusin si nje arritje historike Ai shpreh mirenjohjen per komisionerin Johanes Han ne perpjekjen e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama