Rezultate te kerkimit per termin: +Metaj +Julian +Hurdha

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] metaj / docs[0] 794 / hits[0] 1158 / keyword[1] julian / docs[1] 4856 / hits[1] 8294 / keyword[2] hurdha / docs[2] 27 / hits[2] 49 /
Një protestë për ata që janë jashtë dyerve! (FOTO)
  • 2018-11-20

Një protestë për ata që janë jashtë dyerve! (FOTO)

Një nga pjesët teatrale më të rëndësishme të periudhës gjermane të pasluftës, ku ushtari Beckman, humbet nëpër rrënojat e Hamburgut dhe ulërin së brendshmi protestën e tij kundër luftës dhe çdo forme tiranie. Duke menduar se do i kthehej një jete normale pas luftës, protagonisti

No Pic available
  • 2008-09-10

Lista zyrtare të fituesve në rrethe

Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin DoçajAldo Fuat GuriAlfred Rakip NdregjoniAndi Sokol BejkoAndon Anesti SpiroAndrit Hafiz ElezajAnisa Feim OsmënaAnisa Përparim VeshiAnx