Rezultate te kerkimit per termin: +Metodikn

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] metodikn / docs[0] 2 / hits[0] 2 /
No Pic available
  • 2010-08-19

Lasgush Poradeci - Bibliografi e arsyetuar!

Sa më shumë kalon koha, aq më tepër shkëlqen vepra letrare e Lasgush Poradecit Sa m shum kalon koha, aq m tepr shklqen vepra letrare e Lasgush Poradecit. Ky mendim i prafrt sht shprehur koh e koh m par pr veprn letrare t poetit t madh t Rilindjes Evropiane Dante Aligeri. Beso

No Pic available
  • 2008-11-01

Topi: Debati politik, pozitive

Presidenti i Republiks Bamir Topi, ka vlersuar si pozitive dhe demokratike debatin e ngritur n Shqipri lidhur Projektligjin pr Prokurorin e Prgjithshme. Gjat nj interviste pr Zrin e Ameriks, zoti Topi vlersoi se n Shqipri po punohet mir n dy linja: po punohet n linjn e debatit politik, t vendimmarrj