Rezultate te kerkimit per termin: +Metohia

Total: 85
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.235Z

 Java 17, ndeshjet e gjyqtarëtSkënderbeu kryesues (36 pikë) do të presë Skraparin (vendi i dhjetë), takimi i parë në shtëpi për trajnerin Indrit Fortuzi do të gjykohet nga Mirush Metohia.

Kategoria e Parë do të zhvillojë të shtunën shtatë nga tetë ndeshjet e javës së 17-të të saj, më përjashtim të supersfidës Gramozi-Dajti, që do të luhet ditën e diel (14:30, gjykon Enea Jorgji). Skënderbeu kryesues (36 pikë) do të presë Skraparin (vendi i dhjetë), takimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.631Z

Cvetkovic kundërshtonBritaninë e Madhepër rezolutën

BEOGRAD- Megjithë thirrjen e Britanisë së Madhe për tërheqjen e rezolutës serbe nga OKB, kryeminsitri serb Mirko Cvetkovic deklaron se nuk ka zgjidhje për cështjen e Kosovës pa Serbinë. Ai tha se megjithatë pret arritjen e një kompromisi lidhur me rezolutën për Kosovën, që Serbia ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.225Z

Java 22, ndeshjet e gjyqtarët e së Parës

Java e 22 e Kategorisë së Parë (8 mars) sjell dy sfida relativisht të lehta për dy nga tre ekipet kryesuese. Bylis i vendit të parë (45 pikë) do të përballet me Tepelenën e vendit të fundit (10 pikë). Tepelenasit humbën thellësisht 5-0 ndeshjen e prapambetur e prapambetur me Bilisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.728Z

Vuçiq midis Tiranës: “Kosova dhe Metohia”

Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiq pas takimit me homologun e tij shqiptar, Edi Rama, tha se nuk pajtohet me të lidhur me statusin e Kosovës. "Është fakt që nuk pajtohemi në të gjitha pikat sidomos për Kosovën dhe Metohinë, ne e konsiderojmë si pjesë tonën. Ne i kemi bised

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.411Z

Java 13/ Velçani per sfiden Skënderbeu - Lushnja

Skënderbeu-Lushnja, sfida më e rëndësishme javës së 13-të Kategorisë së Parë do të gjykohet nga Sazan Velcani. Nesër do të luhen dy takime: Turbina-Tepelena (Metohia) dhe Pogradeci-Tomori (Meta). 1 dhjetor Turbina-Tepelena M.Metohia, R.Avdo, B.Bejko Pogradeci-Tomori K.Meta, A.Shkëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.725Z

Janku për supersfidën Partizani-Teuta

Albano Janku do të drejtojë sfidën më të rëndesishme të javës 13-të të Kategorisë Superiore, atë Partizani-Teuta. Për ndërkombëtarin Janku, bëhet fjalë për ndeshjen e tij të 9-të gjatë sezonit 2006-2007. Po kaq ndeshje plotëson edhe Sokol Cekaj, që do të gjykojë ndeshjen Din

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama