Rezultate te kerkimit per termin: +Mexico

Meta: total 406 / total_found 406 / time 0.000 / keyword[0] mexico / docs[0] 406 / hits[0] 495 /
No Pic available
  • 2017-05-30

Tabela/ Shtetet më të pasura dhe më të varfra dhe ku renditet Shqipëria

A e dini cilat janë shtetet më të pasura dhe më të varfra, ku paraja ka më shumë vlerë, dhe ku renditet Shqipëria? Për të renditur vendet më të pasura dhe më të varfra për 2016-n, Global Finance ka marrë në konsideratë Prodhimin e Brendshëm Bruto për frymë, i rregulluar me fuqi

No Pic available
  • 2017-05-24

Aksidenti horror i kamionit me shufra hekuri

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin kur një kamion i ngarkuar me shufra çeliku rrëzohet në një pengesë përgjatë autostradës La Marquesa Lerma në Meksikë. Si pasojë e përplasjet janë plagosur 7 persona, disa prej të cilëve po punonin për të riparuar një zonë të dë

No Pic available
  • 2017-05-20

Avioni privat i Elvis Presley nxirret në ankand

Megjithëse nuk është e përshatshme për tu futur në garazh, kjo nuk do ti ndalojë fansat e Elsivs Presley nga përpjekja për të bërë të tyren avionin e mbretit të RocknRoll-it. Avioni privat i këngëtarit  është nxjerrë në ankand pas 30 vitesh qëndrimi në një pistë në Rosw

Johnny Manziel shijon pushimet në pazh me gruan e tij topless
  • 2017-05-11

Johnny Manziel shijon pushimet në pazh me gruan e tij topless

Johnny Manziel duke se po i shijon shumë pushimet në plazhin e Mexico.   Ish-futbollisti është fotografuar me gruan e tij Bre Tiesi dhe 2 vajza të tjera që ishin topless.  Njëra nga vajzat është mikja e tij ndërsa tjetra është ish e dashura e Justin Bieper Jordan Ozuna, e

No Pic available
  • 2017-05-11

E dashura e Tyga ndez atmosferën me poza nudo

Jordan Ozuna, vajza që po diskutohet për një lidhje me reperin e njohur amerikan Tyga ka ndezuar atmosferën duke pozuar nudo. Modelja ka postuar një foto në Instagram ku duket shumë provokuese teksa qëndron në krevat. 24-vjeçarja ka shkuar me pushime në resortin e saj, Azulik Tulum në sh

No Pic available
  • 2017-05-07

10 herë kampion boksi, ky është boksieri që u plagos me armë në Shkodër

Ndaj boksierit të Vllaznisë Nelson Hysa, është kryer një atentat ku boksieri ka mbetur i plagosur me dy plumba. Ngjarja e rëndë ka ndodhur tek Dervishbeg në qytetin e Shkodrës ku dy persona me motor kanë qëlluar me armë zjarri ndaj boksierit. Burime pranë boksierit bëjnë me dije se Hy

No Pic available
  • 2017-05-07

Njeriu më i shëndoshë në botë që peshon 588 kg

Njeri më i shëndoshë në botë peshon 588 kg. Ai quhet Juan Pedro Franco dhe ka kaluar më shumë se 7 vite në krevat pasi e kishte të pamundur që të lëvizte. 32-vjeçari nga Aguascalientes, Mexico është pothuajse i shëndoshë sa Manuel Uribe, i cili konsiderohej si burri më  i shë