Rezultate te kerkimit per termin: +Miami +Beach +Tuesday

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.023Z

Kelly Brook nuk përmbahet më (FOTO)

Pas pozave të nxehta me të dashurin e saj të ri, Kelly Brook është shfaqur sërish super seksi. Këtë radhë modelja britanike është fotografuar në Florida duke bërë një set fotosh për një koleksion të brendshmesh.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.571Z

FOTOT/ Ky po që është një trup për tu pasur zili

Këngëtarja Eliza Doolittle ka shkuar me pushime në Majemi. Nga pas e ndjekin dhe paparacët, të cilët presin nga ajo shfaqje si ajo e së mërkurës. 26- vjeçarja, e shoqëruar nga një mik, tregoi se ka një trup të shkëlqyer.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.732Z

Tulisa pushton Miamin (FOTO)

Share Tulisa Contostavlos është bërë një nga personazhet më të ndjekura nga paparacët këto ditë në Miami. Ajo është shfaqur super hot në plazhet e Miamit me të dashurin në krah, duke treguar se është një nga femrat më tërheqëse të show biz. &nbs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.602Z

Video: Pronari i ri shemb shtëpinë e Escobar: Aty jetonte djalli

Një vilë në Florida, SHBA, që dikur i përkiste trafikantit të drogës, Pablo Escobar, u shemb nga pronarët e rinj. Shtëpia ngjyrë rozë, përpara plazhit në Majemi, ishte pronë e kolumbianit përpara se të sekuestrohej nga qeveria në vitin 1987. Në kulmin e tij, Escobar ishte një ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.423Z

Foto: Andrea Pirlos i mbetin sytë nga të pasmet e të dashurës

Mediat amerikane dhe britanike kanë publikuar foto të ish-mesfushorit të Milanit dhe Juventusit, Andrea Pirlo në Majemi. Ai duket që nuk ia ndan sytë të dashurës së tij Valentina Baldini. 36-vjecari duket i relaksuar ndërsa nuk mungojnë lajmet për një kthim të tij nga SHBA në Itali.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.272Z

FOTO/ Chrissy Teigen siç e ka bërë nëna

Chrissy Teigen i ka tregaur të gjitha teksa po realizonte një set të ri fotografik në plazh. Bukuroshja ndodhej së bashku me bashkëshortin e saj John Legend.  Gjatë gjithë kohës John vështirë të mund t’i shkëpuste sytë nga gruaja e tij super e nxehtë.   &nbs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.126Z

Angela Simmons, një bikini i nxehtë (FOTO)

Angela Simmons, e njohur në botën e modës, ka menduar që 25 vjetorin e saj të festojë në plazhet e Miami-t. Ajo është fotografuar nën shoqërinë e miqve të saj me  bikini shumë të vogël, që tregonte shumë nga 25-vjeçarja. Kjo e fundit, edhe pse jo me linja perfekte,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama