Rezultate te kerkimit per termin: +Michael +Douglas

Total: 207
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.594Z

Superheroi Michael Douglas

Të dielën Michael Douglas fitoi çmimin Golden Globe për rolin e tij si Liberace në filmin televiziv “Behind The Candelabra” dhe tashmë vjen një tjetër lajm i mirë për aktorin veteran. 69-vjeçari është përz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.546Z

Michael Douglas ndihet krenar

Aktori Michael Douglas ndihet krenar që ka arritur 10-vjetorin e martesës me aktoren Catherine Zeta-Jones. Çifti i cili u martua në vitin 2000, në nëntor të këtij viti, do të festojnë 10-vjetorin e martesës. Michales Douglas (65) dhe gruaja e tij Catherine Zeta-Jones (40) shpresojnë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.315Z

Shërohet Michael Douglas?

Nga Express më 11 janar 2011 në ora 12:20 Aktori Michael Douglas – i cili është martuar me aktoren Catherine Zeta – Jones – ka treguar se tumori i zbuluar në fyt tashmë është zhdukur. “Tani jam shëruar plotësisht”, ka thënë Douglas gjatë një intervist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.348Z

Michael Douglas: Jo çdo ndarje përfundonë me divorc

Aktori i njohur 69 vjeçar, Michael Douglas, vendosi të ishte më transparent se kurrë në sytë e publikut, mbrëmjen e djeshme në emisionin e moderatorit të njohur Jay Leno, në emisionin e tij The Tonight Show. Ndër shumë pyetje që ju drejtuan Michael, ato të cilat tërhoqën një vëmen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.443Z

Golden Globe per Michael Douglas

Michael Douglas falenderoi bashkëshorten e tij Catherine Zeta-Jones menjëherë pasi mori çmimin Golden Globe si aktori më i mirë në një mini-serial ose film televiziv. Douglas dhe Zeta-Jones janë ndarë gushtin e kaluar, por mendohet se koh&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.444Z

Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones do të divorcohen

Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones së shpejti do të shpallin lajmin lidhur me divorcin e tyre. Kjo u njoftua nga gazeta “The Daily Star”. Sipas burimit të informacionit të gazetës, fillimi i proçesit të shkurorëzimit do të shpallet nga vetë Douglas. Në b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.995Z

Michael Douglas: Seksi oral nuk shkakaton kancer në fyt

Aktori Michael Douglas pasi ishte në ballinat e gazetave për shkak se kishte deklaruar se seksi oral ia ka shkaktuar kancerin, të martën ai ka demantuar veten duke thënë se seksi oral nuk ia ka shkaktuar  kancerin në fyt, shkruan “The Sun”. Zëdhënësi i tij, Al

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama