Rezultate te kerkimit per termin: +Michael +Schumacher

Total: 643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.685Z

Situata e Michael Schumacher

Michael Schumacher vazhdon të qëndrojë në koma dhe u bënë 18 ditë tashmë në këtë situatë, por në mediat gjermane qarkullon lajmi se ish-piloti i Ferrarit do të dalë nga gjendja e komës së induktuar në ditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.255Z

Aksidentohet Michael Schumacher

Legjenda e gjallë e Formula 1, Michael Schumacher ka pësuar aksident në Francë. Piloti i famshëm gjerman është aksidentuar në një pistë skijimi në Grenoble të Francës. Schumacher është përplasur me kokë në nj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.909Z

Shenja të mira nga Michael Schumacher, por

Michael Schumacher prej thuajse tre vitesh nuk është shfaqur në asnjë ekran apo të jetë publikuar një foto e tij, pas aksidentit që thuajse i mori jetën. Por miku i tij dhe ish-shefi i Formula 1 Ross Brawn thotë se ka lajme të mira. Brawn ka vizituar pilotin dhe thotë se ka shenja ink

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.262Z

Michael Schumacher nuk qëndron dot në këmbë

Avokati i Michael Schumacher ka shpjeguar para gjykatësve gjendjen e klientit të tij, pas padisë që familja e kampionit të Formula 1 bëri ndaj revistës gjermane Bunte. Në një artikull të saj, revista kishte shkruar se 47-vjeçari mund të ecë, por kjo është hedhur poshtë nga avokati i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.718Z

Michael Schumacher jep shenja shprese

Familjaret e kampionit gjerman te Formula 1 Michael Schumacher i cili vazhdon te jete i shtruar ne nje spital te Frances pas aksidentit me ski qe pesoi ne fund te dhjetorit u shprehen se do te vazhdojne te shpresojne per gjendjen shendetesore te tij Ne jemi dhe do te mbetemi me shpresen se Michael-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.281Z

Michael Schumacher ne gjendje kritike

Michael Schumacher eshte ne gjendje kritike. Pas lajmeve kontradiktore te oreve te fundit, konfirmimi ka mberritur ne mbremje vone, nga nje komunikate zyrtare e qendres spitalore te Grenobles. Shtate here kampioni i Formula 1 u aksidentua paraditen e së dielës ndersa ishte duke be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.719Z

Agjentja e Michael Schumacher: Ka shenja përmirësimi

Gjendja shëndetësore e Michael Schumacher po përmirësohet. Lajmi i bukur është përhapur nga zëdhënësja e familjes, Sabine Kehm, e cila në një komunikatë bën të ditur se: “Jemi dhe mbetemi besimplotë se Michael do të zgjohet. Herë pas here ka sinjale inkurajuese. Ka qenë gjit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama