Rezultate te kerkimit per termin: +Michael

Total: 7724
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.107Z

Michael Jackson

Si vdes një yll Orët e fundit të mbretit të popit Më 25 qershor të vitit 2009 u nda nga jeta Michael Jackson. Kjo është kronika minutë pas minute e atij fundi tragjik. Në mëngjes, provat e turneut ku kërcente e këndonte, ndërsa në mbrëmje momentet tragjike mes ankthit dhe mbidozave t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.544Z

Shuhet Michael Jackson

Nderron jete Michael Jackson, mbreti i pop-it, ne vigjilje te turit te tij boteror, qe duhet te shenonte rikthimin e suksesshem ne boten e spektaklit, pas vitesh te tera skandalesh gjyqesore, problemesh shendetesore dhe nje jete personale te pafat.(UPDATE) Kengetari, kantautori, balerini,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.533Z

Lamtumire Michael Jackson!

Ceremonia e varrimit te mbretit te pop-it, Michael Jackson, u shnderrua dje ne pelegrinazh te vertete. Per pjesemarrjen ne stadiumin e Yankee, pati me shume se 1 milion e gjysme kerkesa Te pakten 1 milione fansa rrethuan dje stadiumin ku u zhvillua ceremonia mortore e Mbretit me te madh qe muzika bo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.857Z

Fansat kujtojnë George Michael

Fansa të këngëtarit britanik George Michael, i cili u nda nga jeta në shtëpinë e tij në Oxfordshire, ditën e Krishtlindjes, vendosën lule në pragun e shtëpisë së tij. Idhulli i popit vdiq në moshën 53-vjeçare, pas një karriere të gjatë, me këngë që do të mbahen mend si kolonat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.289Z

Aksidentohet George Michael

Këngëtari George Michael është transportuar nga ajri për në spital me një goditje në kokë, për shkak të një përplasjeje me makinë në autostradën M1 në Hertfordshire. Ish-ylli i grupit Wham, 49-vjeçari Michael ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë që një zëdhënës i tij k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.922Z

Arrestohet George Michael

Këngëtari George Michael është ndalur nga policia, ndërsa ishte duke drejtuar makinën nën efektin e alkoolit dhe drogës. Këngëtari britanik, protagonist i një aksidenti të vogël, është lënë në liri me kusht.Lajmin e ka bërë të ditur televizioni Sky News, sipas të cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.212Z

Michael Jackson është gjallë?

Michael Jackson është gjallë dhe ai lëviz me një shami në fytyrë , duke u hequr si një njeri që është djegur. Këtë e shkruan faqja e internetit michaeljacksonhoaxforum.com, ndërsa në Youtube e Facebook shfaqet shpesh një video për të cilën shkruhet se Jackson ka qën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama