Rezultate te kerkimit per termin: +Michela +Proietti

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] michela / docs[0] 62 / hits[0] 70 / keyword[1] proietti / docs[1] 8 / hits[1] 9 /
Ja çfarë nuk duhet të veshin burrat pas moshës 50-vjeçare
  • 2019-03-21

Ja çfarë nuk duhet të veshin burrat pas moshës 50-vjeçare

Nga xhinset me bel të lartë te pantallonat ushtarake Adrian Clark në Guardian rendit hapat e gabuar të njerëzve përjetësisht të rinj: nga xhinset me bel të lartë të pëlqyera nga Obama te atletet Converse. U thoni po trikove të gjata dhe golfeve.