Rezultate te kerkimit per termin: +Mici

Meta: total 608 / total_found 608 / time 0.000 / keyword[0] mici / docs[0] 608 / hits[0] 957 /
No Pic available
  • 2017-05-26

Disiplina përjashton me 10 ndeshje Salihin

Grisja e kartonit të kuq të gjyqtarit Enea Jorgji në ndeshjen e Kukësi-Skëndërbeu i kushtoi Hamdi Salihit 10 ndeshje përjashtim. Komisioni i Disiplinës i mbledhur për të analizuar incidentet në sfidën e javës së kaluar ndëshkoi ashpër reagimin e sulmuesit kryesor të korçarëve, ndo

No Pic available
  • 2017-05-21

Kukësi kampion mes polemikash

Kroati Pero Pejic është lojtari që më shumë se çdo tjetër nga kuksianët e meriton këtë trofe, duke qenë se edhe në ndeshjen e fundit ishte ai autori i dy golave. Mes tensioneve, Kukësi i drejtuar këtë sezon nga trajneri Ernest Gjoka, ka arritur të thyejë 2-0 Skënderbeun, kampionët

No Pic available
  • 2017-05-20

Kukësi kampion i Shqipërisë për herë të parë në histori

Ekipi i Kukësit ka arritur të shpallet kampion i Shqipërisë për sezonin 2016-2017 një javë përpara përfundimit të kampionatit. Një triumf vërtet historik ky për kuksianët pasi është hera e parë që fitojnë titullin kampion të Kategorisë Superiore. Verilindorët mposhtën rivalin

Tensione në Kukësi-Skënderbeu, Salihi gris kartonin e kuq
  • 2017-05-20

Tensione në Kukësi-Skënderbeu, Salihi gris kartonin e kuq

Nuk mund të mbyllet lehtë një ndeshje që vendos titullin në Kategorinë Superiore. Kukësi-Skënderbeu e mbërthyer me rezultatin minimal 1-0 në favor të vendësve është ndërprerë për disa momente pas tensioneve që përfshinë lojtarët, pas vendimeve të gjyqtarit Jorgji. Skënderbeu u

Mposhti 2-0 Skënderbeun, Kukësi Kampion për herë të parë në histori
  • 2017-05-20

Mposhti 2-0 Skënderbeun, Kukësi Kampion për herë të parë në histori

Skuadra e Kukësit ka mposhtur me rezultatin 2-0 Skënderbeun duke fituar kështu titullin kampion për herë të parë në histori. Kroati Pero Pejic është lojtari që më shumë se çdo tjetër nga kuksianët e meriton këtë trofe, duke qenë se  edhe në ndeshjen e fundit ishte ai autori i dy

No Pic available
  • 2017-05-16

Skënderbeu fundos Tiranën, Partizani i thotë lamtumirë titullit

Ka vijuar të vendoset nga penalltitë kjo javë e 34-t, njëlloj sikurse nisi me tre ndeshjet e para, edhe në dy ndeshjet e mbrëmjes së të hënës, kanë qenë arbitrat, ata që nëpërmjet 11-metërshave të akorduar kanë vendosur rezultatet e ndeshjeve dhe fatet e jo pak ekipeve. Partizani l

Rusët lëvizin në Tiranë, takime me krerët e biznesit
  • 2017-03-19

Rusët lëvizin në Tiranë, takime me krerët e biznesit

Ambasada ruse në Tiranë ka shpërndarë sot për media dy njoftime për takime të rëndësishme. Së pari është ai mes ambasadorit Aleksander Karpushin dhe kreut të Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë së Tiranës Nikolin Jaka dhe zv.Presidenten e Shoqatës së Prodhuesve Shqiptarë Donika