Rezultate te kerkimit per termin: +Mick +Hucknall

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.807Z

Mick Hucknall Seks me tre gra ne dite

Ndjese e pazakonte per nje yll pop-i. Ne vitet 1985 dhe 1987 kam shkuar ne shtrat me rreth tre gra ne dite cdo dite. Nuk thosha kurre jo. Ishte keshtu qe realizoja endrren time si nje popstar i madh dhe tani me vjen keq qe kam lenduar ndjenjat e shume vajzave. Mund te kerkoj falje publikisht.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.553Z

Ronnie Wood le alkoolin

Ronnie Wood, ish-kitaristi i Rolling Stones, i njohur për varësinë ndaj alkoolit, është rehabilituar. Muzikanti ka zbrazur shtëpinë në Irlandë nga të gjitha shishet me urdhër të të fejuarës së tij, Ana Araujo.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.968Z

Uinsdoret

Elisabeta dhe të tjerat, ose më saktë Margaret, motra simpatike dhe rebele, Ana, vajza amazonë, Kate Midëlton, nusja e ardhshme e Karlit dhe në fund një surprizë: princesha e Kentit, gruaja e një kushëriri të Madhërisë së Saj, e cila "gjuhet" nga një gazetar italian, korrespondent në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama